Wpis z mikrobloga

Ja się nie dziwię, że w weekend #!$%@? tyle nowych zakażeń. Ludzie w dupie mają bezpieczeństwo swoje i innych. Jadę właśnie w busie (komunikacja dalekobieżna) i jestem jedyną osobą (na ok. 20 jadących), która ma maseczkę na twarzy. #koronawpolsce #zalesie
  • 55
  • Odpowiedz
@WideOpenShut: społeczeństwa postkomunistyczne tak mają, niestety o dobro ogółu musi zadbać państwo a nie oni sami. W takiej sytuacji jak opisujesz najlepiej kupić maskę n95 lub n99. Ja taką mam i w takiej chodzę.
  • Odpowiedz
Ja się nie dziwię, że w weekend #!$%@? tyle nowych zakażeń. Ludzie w dupie mają bezpieczeństwo swoje i innych. Jadę właśnie w busie (komunikacja dalekobieżna) i jestem jedyną osobą (na ok. 20 jadących), która ma maseczkę na twarzy. #koronawpolsce #zalesie


@WideOpenShut: A co się dziwić, i tak to głównie jakaś szansa na przeżycie większa dla tych którzy właśnie tych masek nie noszą może mała ale zawsze
  • Odpowiedz
  • 0
@rider3031 co ty im chcesz tłumaczyć? Ma byc tak ze rząd jest zły, a polska to chlew obsrany gownem. I tak beda interpretowac fakty zeby im tak wyszlo.
  • Odpowiedz
@WideOpenShut zrozum że nie każdy jest tak #!$%@? żeby żyć w izolacji przez 3 lata. Normalni ludzie w normalnym kraju żyją sobie tak jak zawsze, kto zachoruje to się leczy i tyle. Tylko w tym chlewie Polaczki boją się wirusa który zabił uwaga 1000 dziadków w wieku 80 lat. Cały kraj #!$%@?, gospodarka leży a ja jeszcze mam chodzic w kombinezonie bo jakiś wykopek się boi. Jak tak się boisz to
  • Odpowiedz