Wpis z mikrobloga

Ja się nie dziwię, że w weekend #!$%@? tyle nowych zakażeń. Ludzie w dupie mają bezpieczeństwo swoje i innych. Jadę właśnie w busie (komunikacja dalekobieżna) i jestem jedyną osobą (na ok. 20 jadących), która ma maseczkę na twarzy. #koronawpolsce #zalesie
  • 55
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@WideOpenShut: Z niecierpliwością czekam na efekty tego tygodnia - w niedzielę wielu księży nawoływało do chodzenia do kościoła (komunikat biskupów jest taki, że jeżeli ktoś boi się zakażenia to jest zwolniony z obowiązku, ale wielu księży ten fragment pomija), no i przed nami Boże Ciało.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem, że ktoś nie kuma zasady filtra. Masz na japie - filtrujesz co wydychasz - nie zarażasz innych. Twoja rozumieć ?


@Purple: ty ale wiesz że mirek wyżej subtelnie wyśmial komunikaty i zalecenia rządowe? Jak widać chyba zbyt subtelnie.
  • Odpowiedz
ta, szczególnie że ponad połowa przypadków to kopalnia na Śląsku i zakład z mrożonkami w łódzkim, reszta województw po ok 40 max


@Havox: Spoko, ilość dziennych zakażeń nie wrośnie zbytnio powyżej tej obecnej, bo robią za mało testów. Krzywa się wypłaszczy, będzie około 500-600 dziennych przypadków i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WideOpenShut I bardzo dobrze. Zagrożenie jest znikome - właściwie to go nie ma, a dla zdrowych ludzi już w ogóle nie istnieje. Według ciebie to jest powód, żeby ograniczając ludziom wolność? Ja od początku byłem za tym, żeby nie wprowadzać absolutnie żadnych ograniczeń. Tylko gospodarka cierpi.

  • Odpowiedz
@WideOpenShut: Zawsze jak nosiłem to z myślą o starszych ludziach. Przestałem nosić jak stara baba mi powiedziała że głupi jestem bo minister powiedział że już nie trzeba nosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Ale nie wiesz czy jesteś chory czy nie
  • Odpowiedz