Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1013
Obniżenie do końca roku stawek VAT z 19 do 16 proc. oraz z 7 do 5 proc. przewiduje przeforsowany przez panią kanclerz pakiet stymulacyjny dla niemieckiej gospodarki. Łączna wartość pakietu, który ma pobudzić konsumpcję oraz zachęcić przedsiębiorstw do inwestycji to 130 mld euro. Te pieniądze pójdą też na budowę sieci 5G.

https://spidersweb.pl/bizblog/niemcy-pakiet-stymulacyjny-vat/

#koronawirus #niemcy #gospodarka

A bolzga chce dać na bombelki na wakacje xD

#bekazpisu #polityka
jaroty - Obniżenie do końca roku stawek VAT z 19 do 16 proc. oraz z 7 do 5 proc. prze...

źródło: comment_1591550543ITMKTF5SOqFQz4XjqHPdlg.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaroty: No i niech se obniżają te VATy boze, przeciez wedlug ostatnich badan, większość polaków nie płaci tego podatku #pdk. My będziemy mieć milion elektrycznych aut i mierzeje przekopaną, zasrane ojkofoby.
  • Odpowiedz
@jaroty: Nie wiedzą debile, że z kryzysem walczy się stało- tymczasowym podniesieniem Vatu i rozdawaniem hasju na bombelki? W taki sposób nigdy nie będą zieloną wyspą( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaroty: Polska tarcza jest taka, że biorą ci co nie potrzebują. Wystarczy przesunąć wystawianie faktutur na trzy miesiące w przód i cyk brak zusu i 2k miesięcznie przez trzy miesiące. Do tego 5k. Bezzwrotnej jednorazowej pożyczki.
  • Odpowiedz
@jaroty: i tak się wspiera gospodarkę, a mi ostatnio jakiś pisowski kmiot @ediz4 wbijał do głowy że polska tarcza antykryzysowa jest najmocniejsza w Europie xD

Oczywiście porównując ją do rumuńskiej, ukrainskiej itp xDD


@mateo_p: @mateo_p: Hej widocznie taki jest przekaz, bo mnie również kilka dni temu jakieś trolle zaatakowały, gdy skrytykowałem Polską tarczę. Bredzili coś o tym, że nasza tarcza jest najhojniejszą wśród państw regionu
  • Odpowiedz