Wpis z mikrobloga

Kiedyś byłem zdania, że w Polsce musi wymrzeć pokolenie gdy PRL upadał miało po 30-35 lat i wszystko wyżej by się coś zmieniło. Teraz patrząc na wykop musi wymrzeć pokolenie z rocznika 1998 w dół by się coś zmieniło XD

Czarna nastolatka prosi by nie nazywać ją Murzynem bo jest to dla niej obraźliwe, ale wykopowy prawicowy biały kwiat narodu wie lepiej XD

#bekazprawakow #neuropa
J.....D - Kiedyś byłem zdania, że w Polsce musi wymrzeć pokolenie gdy PRL upadał miał...

źródło: comment_1591549314KOFshCNnbu0Gk4VELlpDtg.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i to jest problem który należy rozwiązać by nie miało to miejsca bo to pokazuje, że rasizm w Polsce ma się bardzo dobrze.


@JAI2L9LAD: ale w sumie co jest problemem w dostrzeganiu wad jakiejś grupy ludności i traktowanie jej jako antyprzykładu, którego należy się wystrzegać? Chodzi tylko i wyłącznie o zaklinanie rzeczywistości i udawanie, że wszyscy ludzie są tacy sami?
  • Odpowiedz
tylko przypominam, że wśród każdej społeczności są szkodnicy którzy mogą tego nie widzieć na pierwszy rzut oka, że robią zły PR.


To tyle w kwestii wybiórczej lewicowej tolerancji, która jak widać nie obejmuje ludzi o innych poglądach i nazywa ich "szkodnikami"
  • Odpowiedz
analogia trochę odwrócona, ale sedno chyba zachowane


@Turysta_Onanista: Jeżeli analogia jest skierowana na pogląd, że dzięki inżynierii językowej uda się wyplenić rasizm, to jest dobra. Tylko, że ja nie uważam, że używanie innych, mniej nacechowanych słów jest rozwiązaniem jakiegokolwiek problemu, ani nawet że jakkolwiek wpływa na rasizm. Konotacje wokół tego typu słów są wtórne w stosunku do asocjacji z konceptem, które te słowa opisują, a jakie panują w społeczeństwie, więc
  • Odpowiedz