Wpis z mikrobloga

#motocykle #g310 #g310r

# z modelem bo któryś Mirek podrzucił dobry pomysł, jak ktoś będzie szukał informacji o danym modelu łatwiej będzie mu wyszukać.

Od zakupu zrobiłem 1500km, poza jedna trasa ~80km cała reszta po mieście.

Coś tam mogę już powiedzieć o tym modelu

Minusy
- spalanie 4.1 to nadal mało ale inne recenzje i testu mówią o 3.3/3.5 dla kogoś może to być różnica, podejrzewam, ze przy jeździe bardziej sportowej wyszło by jeszcze wyższe
- mały bak, niby użytkowa pojemność to 11l mi niestety nie udało się zatankować nawet 10l ( czy to siedząc jak motocykl był prosto czy na bocznej)
- skrzynia biegów, przy jeździe 0 problemów, zmiana bez sprzęgła bezproblemowo, niestety na światłach czy przy innym zatrzymaniu czasami ciężko znaleźć neutralny, nie tyko ja mam taki problem wiec to nie jest wina stopy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- wibracje, dla mnie nie jest to problem ale gdyby ktoś brał ten motocykl pod uwagę powinien wiedzieć, ze po dłuższej jeździe czuć to w dupie i w dłoniach, przy wyższych obrotach obraz w lusterkach jest lekko rozmazany

Plusy
-przez swój rozmiar i wagę motocykl bardzo łatwy to okiełznania, wybacza sporo
- jakość wykonania, pomimo indyjskiego pochodzenia wszystkie plastiki są złożone bardzo porządnie, nic nie trzeszczy, nie lata nie luzuje się powinno być to standardem ale osoby zainteresowane motocyklem w tym przedziale cenowym powinny wiedzieć, ze u konkurencji w segmencie do 400cc jest różnie z jakością
- dynamika, pomimo małej pojemności i małej liczby km do 100 rozpędza się w około 6,5s (a jestem dosyć ciężki) do jazdy w ruchu miejskim w zupełności wystarczy, wiadomo ktoś kto siedział już na czymś mocniejszym będzie pewnie znudzony ale dla początkującego kierowcy uważam, ze to w zupełności wystarczy
- pozycja za kierownica przy 183cm jest wygodna, podobno nie wyglądam jak na psie ale myśle, ze 185cm to max, wyższe osoby powinny dołożyć do gs

Prędkość maksymalna według katalogu to 143km/h ja nie odważyłem się jeszcze jej sprawdzać ale znajomy któremu dałem się przejechać twierdził, ze jechał 156
mchmjszk - #motocykle #g310 #g310r

# z modelem bo któryś Mirek podrzucił dobry pomys...

źródło: comment_1591548752DWw4y9HPps0qoTS98MvkPD.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Kion: Musiałem, on dał się przejechać na mt07 zanim jeszcze swój kupiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i jeździ znacznie dłużej i lepiej niż ja

@jaceks653: Mi tez, nadal jestem nim tak zajarany, ze codziennie chociaż kilka km staram się jeździć, wiem, ze w każdym trzęsie ale ktoś kto nigdy nie jeździł na singlu powinien najpierw umówić się na jazdę próbna bo może to
  • Odpowiedz