Wpis z mikrobloga

Posiadacie więcej niż jeden zestaw? Czy trzymacie się jednego aż któryś element zakończy swój żywot?
Posiadam Tesle Punk z Kylinem M ale chodzi za mną jakiś Aegis Solo Kit xD
#vape #epapierosy
  • 26
@Gabishi: takie zbieractwo :) na przykład samych podów nord mam 3 sztuki - jak mnie nabrało na pody, to kupiłem 2 sztuki (zeby cały dzien obskoczyc bez konieczności ładowania), potem myślałem, ze jedna sztukę zgubiłem, wiec dokupiłem trzeciego :) a ta druga sztuka sie znalazła po kilku dniach- oczywiście po pewnym czasie wróciłem do normalnych modów i dla testów kupiłem eleaf istick Mix (o kosztował coś koło stówki, a wydawał się
@SOBEAR 1. Smok Stick Aio
2. Pico
3. Volish Tense
4. Ijoy Diamond
5. Smok Nord
6. Aegis Mini
7. Smok Nord
8. Ijust 3
9. Jakiś kolorowy mod z tfv12
10. RPM 40
11. Squonk GV Alpha z Profile RDA
12. Smok Novo 2
13. Smok Nord 2
14. Smok X Priv Baby I teraz chcę RPM80 :D Najlepszymi były zdecydowanie: Ijoy Diamond, Aegis Mini, Squonk GV i Nord 2, polecam
@Fioletoffylck: U mnie z tych, które codziennie używam (razem z zadami i waletami):
1. Topside dual + asgard - w sumie tutaj nie widzę żadnych minusów poza tym, że soczek żre jak porąbany.
2. Vaporesso luxe + blotto - lq znika, średnia równowaga przy zużyciu baterii.
3. Hadron + aromamizer plus v2 - genialny smak, ale i mod, i tank wielkie.
4. Aegis 26650 + Doom rta - tragiczna moc z
@Gabishi
2x sticky od smoka
1x atomizer tfv12
1x atomizer uwell crown iv (chce go sprzedać, jak cos ;D)
1x captain pd270

Nie ukrywam że pierwszy efajek aio miał być ostatnim, ale co zrobić jak to wciąga ( ͡º ͜ʖ͡º).
Teraz przymierzam się za jakimś podem coby był mniejszych rozmiarów.
A jakby mi się udało sprzedać tego crowna to będę szukał parownika pod robione grzałki