Wpis z mikrobloga

@Frozeno: Blokady są po chwili, jak masz saldo 500 zł, w tesco wydasz 100 zł to masz blokadę 100 zł. Dalej nie pamiętam (bo nie mam blokady żadnej :P) ale chyba zmniejsza środki dostępne, a saldo pozostaje dalej 500 zł.
@Frozeno: Konto osobiste w DBNET nie jest w ogóle oprocentowane, trzeba na oszczędnościowe przelewać. I tak jak Logan pisze - np. przy wpłacie PayU z allegro, wpłata idzie jak zwykły przelew,czyli nawet jak wyslesz w pt o 18 to dojdzie w poniedzialek.
@Logan00: Obecnie i tak tego nie mam więc mi to nie przeszkadza :) Raczej o płatnościach pamiętam. Zastanawiam się tylko co jest bardziej opłacalne. 3% zwrotów za zakupy + konto oszczędnościowe 4% czy samo konto 8,10%
@Frozeno: bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów Banku Millennium, a z bankomatów BZ WBK oraz sieci Cash4You tylko za 1 zł

bezpłatne przelewy wewnętrzne między rachunkami w Banku Millennium przez telefon i Internet , a przelewy zewnętrzne przez telefon i Internet oraz realizacja zleceń stałych i zleceń płatności za rachunki - tylko 50 gr
@Mister_Fantastik: Nie wiem gdzie to czytasz ale pod linkiem, który dałem dla oferty "Dobre Konto" Są zupełnie inne dane. Te informacje co Ty masz są przy nie spełnieniu warunków takich jak 1000 zł + 1 transakcja kartą.

Posiadając Dobre Konto oszczędzisz także na opłatach. Oferujemy:

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę do konta

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Powyższe korzyści otrzymasz, jeżeli Twoje miesięczne
@Mister_Fantastik: Miałem Sync i u mnie odpadło. Płaciłem raz w formie zbliżeniowej kartą od Sync i płatność na kwotę 40 zł zaksięgowali dopiero po 4 dniach kiedy już nie było środków na koncie i oczywiście wyszedł debet i do tego następnego dnia wysłali do mnie pismo za które musiałem zapłacić 20 zł z adnotacją o tym, że jest minus na koncie. Podziękowałem następnego dnia.
@Frozeno: :o

A jakbym założył w Milenium, to do kiedy miałbym czas na "wpłatę" tego tysiąca, żeby nie liczyli za bankomaty itp? I czy może to być na zasadzie przelewu z mojego innego konta, że co miesiąc wpłacam i wypłacam ten 1000 zł?
@Mister_Fantastik: Ja miałem pierwszy miesiąc za darmo. Dopiero od drugiego miesiąca musiałem mieć wpływy. Tysiąc musi być na koncie dosłownie chwilę. Chodzi o łączną sumę wpływów. Może być z innego konta sam tak robiłem kiedyś jak nie był to mój główny bank :)