Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim.

Chciałbym zorganizować #rozdajo bo mam portfel który leży i się marnuje. Może się komuś przyda. Zasady są takie, że dajesz plusa, wchodzisz na mój Instagram, a także na nowo powstały sklep na Etsy, gdzie rozkręcam mały sklep z Instrukcjami do wykonania portfeli, i zostawiasz plusy, lajki i serduszka żeby więcej ludzi mogło odnaleźć moje produkty na tym portalu (trzeba się tam zalogować). Wygranego wylosuje w środę o godzinie 20, także powodzenia życzę osobą zainteresowanym :-)

#leatherworking #handmade
Jankojaneczko93 - Cześć wszystkim.

Chciałbym zorganizować #rozdajo bo mam portfel ...

źródło: comment_1591440405MjdIuIYONK1f00NJpUntop.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vostok: z tym #sprzedam to poleciałeś. Osoby które dają plusa będą brały udział czyli tak jak w każdym losowaniu, które organizowałem. Wcześniej o nic nie prosiłem tylko dawałem rzeczy które cieszyły się zainteresowaniem, a u mnie się nie sprzedaly. Teraz tylko poprosiłem o pomoc w wypromowaniu sklepu na tej platformie to już jestem #cebula.
  • Odpowiedz
@vostok: a jak miałbym niby później segregować ludzi tych co dali like np. na Instagramie? Może rzeczywiście źle to zapisałem, ale nikogo przecież nie zmuszam żeby tam nawet wchodzili. No ale jakoś dużo osób nie ma z tym problemu tylko co niektórzy.
  • Odpowiedz