Wpis z mikrobloga

@jarema87: no ale Palikota zawsze był politycznym błaznem z #!$%@? z ręku a Kaczyński mimo że nie ma żadnego ważnego stanowiska to w praktyce jest jedną z najważniejszych osób w państwie. Chyba jest różnica.

  • Odpowiedz
#andrzejrysuje


@#!$%@?: gość był zabawny przez jakiś rok twórczosci, potem zaczął rysować już srogi gównocontent na zlecenia (co nie znaczy, że niekiedy nie ma racji, ale wciąż gówno), które celuje tylko w jednym kierunku.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: gdzie był bezbek jak palikot gorzej sie zwracał do posłów RP? A wiem siedział w kiblu pod miotłą bezbek


@jarema87: Palikot miał metkę świra, którego nikt nie traktował poważnie. No moze nie świra, ale atencjusza #!$%@?ącego różne szajsy.
Tu mamy sytuację z "nad premierem", najważniejszą osobą w państwie, choć zformalnie szeregowym posłem.
  • Odpowiedz
gdzie był bezbek jak palikot gorzej sie zwracał do posłów RP? A wiem siedział w kiblu pod miotłą bezbek


@jarema87: Nie, wtedy ich jeszcze nie rysował. Jeśli pytasz czemu nie ma jego karykatur z okresu międzywojennego to również wtedy ich nie rysował.
  • Odpowiedz