Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego ludzie tutaj tak bardzo plują na diviarzy? Zauważyłem też na anonimowych działalność osoby, która rzekomo używając 100% zabezpieczeń po kilku wizytach u divy zaraziła się hiv ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naprawdę tak bardzo wam się nudzi?
#roksa #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eda139d812485f6842b99cd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=================================.......] 83% (195zł/235zł)
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@programista1992: też nie jestem p-------------m. Ale jednak da się zauważyć pewien cope wśród ",diverów": 1. S--s to s--s - nie ważne czy za kasę czy z czystego pożądania 2. Dziwki są fajne mimo że są szmatami dupodajkami, które dają się r----ć każdemu
  • Odpowiedz
@programista1992: 2. Nie chodzi fajnosc z wyglądu a po prostu świadomość faktu, że ja ruchało jakieś barachło przed tobą. Dla mnie taka kobieta staje się aseksualna, bo nie czuję się w żaden sposób wyjątkowy, tylko jestem jakims kolejnym jej klientem do wyssania smermy z qtasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@abel-tasman: *według jakichś oszołomów. normalnie wyposażony z mózg człowiek raczej nie wartościuje drugiej osoby na podstawie ilości partnerów ani w ogóle na podstawie życia seksualnego (szczególnie jeśli to nie z nim się ono odbywało xdd)
  • Odpowiedz
@Agbonlahor: jeżeli jesteś normalnym facetem, z kulturą i szanujesz dive to dziewczyna zaopiekuje się tobą lepiej żebyś wpadał do niej częściej. Tak, jesteś tylko jej kolejnym klientem ale one też chcą żeby ta godzinke spędzić miło pod kątem psychicznym i fizycznym. Divy które znam czesto otwarcie mówią jak męczący są dla niej klienci którzy od wejścia traktują ją jak śmiecia mówiąc np że "ja tu nie przyszedł gadać" a dziewczyna
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Dlaczego ludzie tutaj tak bardzo plują na diviarzy? Zauważyłem też na anonimowych działalność osoby, która rzekomo używając 100% zabezpieczeń po kilku wizytach u divy zaraziła się hiv ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naprawdę tak bardzo wam się nudzi?


Piszą tak specjalnie bo mają ból d--y że oni warują przy jednej i są beciakami a ktoś sobie chodzi co chwile do innej i piszą ze złośliwości o
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

MglistyPiwniczak: Jaka znowu brudna? Wejdz sobie na rokse i zobacz jakie sa fajne dziewczyny w cenie juz od 400 zlotych. Dla osoby zarabiajacej 6-7k (a takie sa zarobki w wawie) to wcale nie jest az taka duza kwota.


Jako kto takie zarobki w wawie?
  • Odpowiedz
@Likenavy:

co XD zal dupe ściska ze ktoś rucha brudna prostytutkę? Widzisz co piszesz? XD po prostu chodzi o to, jakim trzeba być życiowym przegrywem, żeby płacić za s--s. Nie ma tu czego zazdrościć, to jest przykre i obrzydliwe


Przecież będąc beciakiem pewnie wiecej łożysz co miesiac, to siebie przegrywem nie nazwiesz bo w związku jestes i pelnisz role beciaka
  • Odpowiedz