Wpis z mikrobloga

@tresor: no właśnie kilka lat temu jak tam jechałem to właśnie przez Rzeszów, ale wtedy też drogi były inne. Trochę mnie zdziwiły te trasy proponowane tutaj przez Google...
@Ranger: Krosno -> Sanok jest bardzo malowniczo, potem no to już jedna droga. Górna trasa zrzuca Cię z autostrady na Dębicy, ja jadąc z Krakowa do Krosna zjeżdżam przez Tarnów Centrum, ale to już kwestia przyzwyczajenia. Czasowo wychodzi to samo, tylko trzeba przejechać przez sam Tarnów, a tam średnia droga. Dolnej trasy nigdy nie jechałem. Ogólnie jako "lokals" polecam środkową trasę, ale to tylko i wyłącznie moje preferencje ( ͡°
@Ranger: Dużo zależy od dnia i pory kiedy bedziesz jechał.
Południem przez Gorlice bym się nie pchał. Trasy przez Dębice są spoko do momentu jazdy autostradą potem wąskie drogi z zakrętami.

Najczęściej jeżdżę przez Pilzno, Jasło, Krosno i Sanok. Popołudniami trasa jest tłoczna ale mi akurat 10 minut nie robi różnicy i wolę sobie na spokojnie jechać i słuchać audiobooka czy muzyki. Poniżej link do trasy.
https://goo.gl/maps/SEU1Ns7YjhbHxJu27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ranger: @fjord: Nie wiem jak inne trasy, ale jechałem parę razy przez Brzesko-Pilzno-Jasło w święta i nie było dużego ruchu więc w normalnych dniach pewnie dość pusto. Minusem kilka fotoradarów. Od Tarnowa droga dobrej jakości.
@Ranger: Pamietaj,że na tej trasie od Pilzna nie naśpieszysz. Co chwilę małe miasteczka i spowolnienia. Nieraz ktoś wyprzedza po kilka aut jak startujemy od Krosna a poźniej razem wjeżdżamy na autostradę w Tarnowie. W drugą stronę analogicznie.
@Ranger: jechałem tą górną i było spoko, ale polecam jednak bardziej przez Krosno. Natomiast samo tempo jazdy jest co najmniej irytujące. Spalanie miałem na poziomie 6L/100, gdzie normalnie mam ok. 8-9L/100 :<