Wpis z mikrobloga

@galicjanin: mój sąsiad jest ostrym pisowcem, wczoraj jak popił trochę ze swoim bratem, co go przyjechał odwiedzić to się kłócili o politykę. Sąsiad darł się tak, że trzeba było okna zamykać, że tych "pełowców pedałów zielonych żydów się powinno #!$%@?ć", ten jego brat go wyśmiał, bo on w sumie porządny człowiek, ma własną firmę co mu nieźle prosperuje, zatrudnia ludzi, żona nieźle zarabia w księgowości, dzieci ambitne uczą się wielu rzeczy
@galicjanin: obrazki i krzyże wiszą ale do kościoła nie chodzą xD tylko jak jakaś komunia czy chrzest. Ogólnie ten typ to chyba nawet temat na osobny wpis. W zeszłym roku na jakichś urodzinach u któregoś dziecka tego brata #!$%@?ł stół ze wszystkim, bo się pokłócił ze szwagierką o 500+ (ona jest przeciw ale bierze). Jego matka nawet do mnie narzekała na niego, że psychiczny jest xD
@Promilus: Tarczyński kojarzyły mi się dobrze z kabanoskami dobrymi, niestety jakość ich zepsuła się. Tak jak jakość idolów sebastianów którzy plusowali "based" posła bo nawtykiwał w Europie i "mówił jak jest" ale to że jest spermiarzem zarywającym do każdej lepiej wyglądającej posłanki to każdy ignoruje xD. No ale przecież mówi populistyczne hasła bohater