Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nomorelife: bez przesady, też jestem za legalizacja ale nie naginajmy rzeczywistości do naszych upodobań. Za jedną roślinkę to max zawiasy a nie cela z mordercami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nomorelife: xD wymyśliłeś se przedramatyzowana wersję wydarzeń z dupy a jak spokojnie mówię jak jest naprawdę to wyskakujesz z pisem xD Przez takie naginanie faktów tracisz wiarygodność w dyskusji kolego, dlatego nie powinno się tak robić. Oczywiście, że kwestia legalności marihuany w Polsce powinna zostać zmieniona ale dramaturgią i zbytnim upolitycznieniem (to przez PiS mamy nielegal? Co on ma do rzeczy w ogóle?) niczego nie ugrasz. Każdy kto zna podstawy podstaw
@Ld93 jak masz krótki wyrok to polotworek masz tylko na papierze, a w praktyce siedzisz na pełnym zamku.
Z resztą polotworek wcale taki kolorowy też nie jest, więcej gówna dzieje się tam niz na pełnym zamku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Ld93: fakty są takie że większość użytkowników konopi mało ma wspólnego z kryminalnym światem i trafiając do zakładu karnego nie ma tam przyjemnego życia jeśli nie ma twardego charakteru.

Ja dopiero po miesiącu zaadaptowałem się do tamtejszych obyczajów, niestety niewiele miałem styczności z patologicznym środowiskiem więc na początku ciężko było. Na szczęście pieniędzmi kupisz każdego człowieka, tymbardziej tam więc trochę tytoniu trochę kawy i już byłem spoko ziomkiem o ksywie ogrodnik,