Wpis z mikrobloga

@Stid: Nie wszystkie Black Lives Matter, o tych którzy zginęli z rąk włamywaczy i złodziei w czasie protestów tam nie usłyszysz, bo nie można ich użyć, źeby promować swoją polityczną agendę
  • Odpowiedz
@Stid: policjanci w usa zabijaja procentowo wiecej bialych niz czarnych, jednak ilosciowo( ze wzgledu nanilosc przestepstw popelnianych przez czarnych) wiecej ginie czarnych, co dalej w zaden sposob nie powoduje ze ich zycid jest w niebezpieczenstwie, jak przestana cpac, kraść gwalcic, rabowac i mordowac na potege to przestana umierac z rak policji, prosta statysyka
  • Odpowiedz
potrzebuje mojej pomocy bo czarni w ogromnej większości zabijają czarnych
a policjanci zabijają przy interwencjach więcej białych niż czarnych
  • Odpowiedz
@Stid:
Mam #!$%@? na tych ludzi mieszkających tysiące kilometrów stad i ich problemy xD. Co mnie to #!$%@? interesuje w ogole?
  • Odpowiedz
Chyba zły target wybrała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

According to the US Department of Justice, African Americans accounted for 52.5% of all homicide offenders from 1980 to 2008, with Whites 45.3% and "Other" 2.2%. The offending rate for African Americans was almost eight times higher than Whites, and the victim rate six times higher. Most homicides were intraracial, with 84% of White victims killed by Whites and 93% of African American victims killed by African Americans.


@Stid: Statystycznie zdecydowanie większość morderstw na czarnych popełniaja czarni. Więc tak czarny kolego, przyłącz się do ruchu, bo czarne życia są zagrożone z ręki twoich czarnych
  • Odpowiedz
Mimo, że w rzeczywistości już nie ma rasizmu policjantów w stosunku do czarnych, bo ci dla świętego spokoju wolą wyciągnąć broń w kierunku do białych to w umysłach lewaków czarni dalej są prześladowani... trochę rasistowskie przekonanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa:

policjanci w usa zabijaja procentowo wiecej bialych niz czarnych, jednak ilosciowo( ze wzgledu nanilosc przestepstw popelnianych przez czarnych) wiecej ginie czarnych,


Eeee :D

Ja wiem, ty wiesz, ale na wszelki wypadek wyjaśnię, jakby ktoś chciał się czepiać: w USA zabijają ilościowo jakieś 70% więcej białych, procentowo (jako ilość zabitych na 1 000 000) więcej ginie czarnych, ale czarni popełniają dużo, dużo więcej brutalnych przestępstw, więc ostatecznie wychodzi, że per
  • Odpowiedz
@Stid: Ta dziewczynka trzyma kartke na której nie wie nawet co jest napisane. Jakby jej kazali to by skakała pod pałacem prezydenckim z napisem KońZwalony
  • Odpowiedz
@Pantokrator: widziałem gdzieś że na zatrzymania proporcja to 4 do 3 biały do czarnego odwalonego przez policję.

Co więcej 6 procent spoleczenstwa, jakim są czarni mężczyźni, popełnia ponad 40 procent przestepstw. A 60 procent społeczeństwa, jakim są biali, popełnia około 50 procent.

Czyli 10x mniej ludzi popełnia jakoś tylko z 10 procent mniej przestępstw. Brutalna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cienki137: ogólnie przeztępstw - tak, ale jak się skupisz na przeztępstwach ciężkich i z užyciem przemocy, to masz totalną dominację czarnych. Biali kradną, czasem wandalizują i/lub jeżdżą po pijaku i tym nadrabiają. Czarni zaš są wybitnie numerem jeden w dziedzinie zabójstw, gwałtów, rozbojów i pobić. A to włašnie brutalni przestępcy najczęściej dostają kulkę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Stid: Ale wstyd neuropku, że wykopki przy użyciu danych statystycznych wykpiły Twoją "logikę"...

Ale czego spodziewać się po osobie, która twierdzi, że dane policyjne są rasistowskie xD Chyba, że potwierdzasz, że życie czarnych jest głównie zagrożone przez samych czarnych, ale Twoi koledzy ze squadu nazwaliby Cię rasistą, gdybyś użył twardej statystyki przeciwko nim...
Roger_Casement - @Stid: Ale wstyd neuropku, że wykopki przy użyciu danych statystyczn...

źródło: comment_1591347649WMqrp4KvfqnOb7w8kN76kk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz