Wpis z mikrobloga

Nawet największe szkolne przygłupy sobie poradziły i mają kogoś. Kolesie, którzy ledwo przechodzili z klasy do klasy, w życiu nie przeczytali pół książki, nie opanowali zasad ortografii, a ich jedyną rozrywką w życiu było palenie trawy i jeżdżenie na mecze jakiejś gównianej drużyny z innymi podobnymi sobie troglodytami.
I teraz taki Seba jeden z drugim ma swoją Karynkę i grupkę kolegów Sebastianów. Czyli spoko, bo są to ludzie na jego poziomie. Pasują do siebie i się uzupełniają. Nie cierpi z powodu samotności, zawsze ma z kim pogadać przy blanciku i ma seksy z Karyną. A cichy nieśmiały spierdoks, który się nasłuchał jak to warto być posłusznym i grzecznym i dobrze się uczyć skończył sam jak palec ze zwichrowaną psychiką bez umiejętności społecznych i choćby na #!$%@? stawał i odprawiał szamańskie modły to samotność go nie puści.
Każdemu kto ma syna i chowa go na "cichego, grzecznego, pokornego co się nie wychyla i dobrze uczy" naplułbym w ryj i #!$%@?ł plaskun, bo dla własnej wygody wyrządza wielką krzywdę młodemu nieświadomemu człowiekowi.
#samotnosc #przegryw #rodzina #takaprawda
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imajoke: że nie wspomnę o wrodzonym lęku przed kontaktami z płcią przeciwną. Do tej pory tak mam z nowo poznanymi różowymi, chociaż mam żonę.
@imajoke: Mój chłopak taki był. Grzeczny, cichy, bardzo dobrze się uczył. Gdy przychodziło do takich dni jak Dzień Wagarowicza, zostawał sam w klasie bo wszyscy koledzy się zmywali. Wyglądał też dość ekscentrycznie, dłuższe włosy, kolorowe spodnie.
Ale mial też jakieś zainteresowania, czytał książki, grał w gry, jeździł na snowboardzie.
Mnóstwo rzeczy kształtuje człowieka.
To, że ktoś został wychowany na grzecznego - dla mnie mega plus. I dla takich osób znajdą się
@imajoke: to tylko z boku wyglada kolorowo. Użeranie się w życiu z kimś, kto nie jest strzałem w dziesiątkę to niekończący się emocjonalny drenaż. O wiele lepiej być samemu, niż z kimś dla samego bycia.
Każdemu kto ma syna i chowa go na "cichego, grzecznego, pokornego co się nie wychyla i dobrze uczy" naplułbym w ryj i #!$%@?ł plaskun, bo dla własnej wygody wyrządza wielką krzywdę młodemu nieświadomemu człowiekowi.


@imajoke: Zwalanie winy na rodziców odc.100. A co ma mówić ? #!$%@? słabszych i ruchaj szlaufy. Zamiast iść po pomoc do lekarza to szukasz poklasku na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
którzy ledwo przechodzili z klasy do klasy, w życiu nie przeczytali pół książk


@imajoke: co ma jedno do drugiego? Sugerujesz, że tylko profesorzy powinni mieć kobiety?

Podobne podejście zauważam, tylko nie z "posiadaniem" dziewczyny a zarobkami. Hurr durr miałem piątki, on dwójki a zarabia dwa razy więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)