Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie bluzę Nike z oficjalnej strony, opłaciłem kartą przez internet. Paczka została wysłana, dzisiaj rano sprawdzam i kurier doręczył paczkę, podpisał się moim nazwiskiem (z błędem) i napisał, że dostarczono. Wszystko byłoby okej gdyby nie fakt, że mnie o tej godzinie w domu nie było, nikt nie zadzwonił, a kurier podrobił mój podpis, dal ze dostarczono a ja paczki nie mam. UPS na e-mail odpisało mi jedynie, że dostarczyli paczkę, dodzwonić się nie da bo mówi automat, do nike się nie dodzwonię i moje pytanie co ja mogę więcej zrobić? Widocznie można paczkę #!$%@?ć, i sie niczego nie dowidzieć, gardzę ta firma #nike #ups #kurier #opole
  • 27
@Murasame Może coś załatwię w oddziale w Opolu chociaż watpie bo stwierdza, że po takim czasie nagle sie zorientowałem? Tylko super bo ja pracuje do pozna i nie mam czasu. Ja juz nawet nie chce bluzy i pieniędzy, niech mi dadzą kuriera to mu #!$%@? xD
@Kefaveli: Nie słuchaj tych co piszą, że szkoda czasu / się nie da / itp. Kurierzy mają pdopięty do dupy GPS. Złożenie podpisu jest rejestrowane w bazie z nazwiskiem / numerem kuriera i dokładną lokalizacją. Firmy kurierskie są przeczulone na tym punkcie i żaden rozsądny kurier nie podkładałby się fałszując podpis.
Jedź do UPSa w Opolu lub dzwoń do nich do skutku i pytaj co jest grane. Być może jakiś sąsiad
@Kefaveli: stary wyluzuj... Jeżeli mieszkasz w bloku to może sprawdź u pracownika na recepcji (u pana konserwatora)? Ewentualnie u sąsiada itp. Kurier tez człowiek, mógł zapomnieć ci napisac gdzie zostawił paczkę. Poczekaj tez do jutra, może właśnie jutro ci ją przywiezie bo dzisiaj skończyła mu się zmiana.
@Kefaveli: Kiedyś miałem taką sytuację. Przychodzi e-mail, że paczkę dostarczono. Dzwonię do sprzedawcy i mówi, że też widzi dostarczano". Dzwonię do firmy kurierskiej kręcić małysza, ,,proszę przyjechać, złożyć osobiście reklamację, sprawa zostanie przekazana dalej do wyjaśnienia". Wychodzę z klatki i ochroniarz mnie łapie mówiąc, że był dzisiaj kurier u niego i zostawił paczkę dla mnie. Paczka cała ale zachowanie kuriera naganne, bez żadnego SMS zostawił paczkę i sam jeszcze przy ochroniarzu
@szpecek a
@RelaxxxHomie
@cemiron
@Grysik a
@Shajo

Kurier mówil przez telefon ze ja się z nim umawiałem "kiedys" ze paczke ma mi przed drzwiami zostawic xD mowie do niego niech da dowod ze gdzieś tak powiedziałem, nigdy typa na oczy nie widziałem i nie znam go, a ten takie bzdury gada, paczka o wartości 160zl oplacona zostawił pod drzwiami i ktos z klatki mi ja ukradl, teraz będę pisał maila do zarządcy
@Kefaveli: Na spokojnie, siła nic nie załatwisz. Pojedź do firmy kurierskiej lub napisz maila. Podaj wszystkie swoje dane, nr przesyłki, opisz sytuację. Firma kurierska powinna to sprawdzić, wyjaśnić z pracownikiem z czego podrobienie podpisu nie jest byle czym. Raczej większym firmom nie zależy na negatywnym rozgłosie.
@RelaxxxHomie @Grysik jutro ide do oddziału, kurier w zaparte twierdzi, że rozmawiałem z nim ze ma przesylki mi w bloku przed domem zostawiać, mam billingi rozmow i z nikim o takim numerze przez 7 miesiecy sie nie kontaktowałem, na dodatek ma tupet twierdząc ze to nie jego wina. Jutro ide kręcić Małysza. Rozmowa z nike byla i westchnęli ze ciagle ludzie się skarżą na ups i trwają rozmowy nad zerwaniem z nimi