Wpis z mikrobloga

@div037: Szanowny Panie Pośle,
uprzejmie proszę o wytłumaczenie, jak łączy Pan poglądy anarchokapitalistyczne z utrzymywaniem się z publicznej pensji z moich podatków, a także w jaki sposób poglądy kandydata Konfederacji na prezydenta, Pana Bosaka, są wolnościowe?
Nie ma w tym haczyka - jestem po prostu ciekaw, w jaki sposób libertarianie mogą być w jednej partii z koalicjantami PiS za czasów Giertycha, chociaż ich poglądy się nie zmieniły.
@div037: eee, dopiero co odkryłem że Pan mirkuje i pomimo posłem konfederacji, która mi nie po drodze (ze względu na część narodową waszej partii) to szanuje niezmiernie za to że, podejmuje pan rękawice i występuje w telewizji publicznej. Szczególnie , że to wymaga mnóstwo cierpliwości i samozaparcia by nie wybuchnąć śmiechem słuchając tego co tvpisowscy redaktorzy wygadują.

Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Proszę usunąć konto ( ͡
@januszerka: akapki i turbolibertarianie "zrobili dla wolności przez 30 lat "wolnej" Polski całe zero"-serio ? Poczytaj sobie może o inicjatywach wolnościowych w Polsce.
Tu nie chodzi o czystość poglądów. O ile słyszałem o poglądach Pana Kuleszy, to jestem w stanie się pod niemal wszystkimi podpisać. Chodzi o sprzymierzanie z ludźmi, których poglądy są w każdym calu przeciwne libertariańskim.
@januszerka: Dyskusja @div037: oraz @fenis: dowodzi że masz rację. Libertarianie głównie gryzą się między sobą i próbują dowieść kto jest bardziej wolnosciowy. Przykłady mamy i na polskiej scenie politycznej gdzie upadła partia libertariańska zmieniła się w partie libertarian bo się tam żarli XD Mamy również przykłady globalne czyli np historia opowiadania przez Miltona Friedmana gdzie mówił o spotkaniu ekonomistów wolnościowych podczas którego nagle von Mises wstał i nazwał wszystkich
@Ekspert_od_niczego: tak, serio. Inicjatywy wolnościowe kojarzę i są prowadzone przez rozsądnych ludzi, którzy nie wykłócają się kto jest bardzie true i bardziej libertariański od Rothbarda. Poza tym nie mam 15 lat, tylko 30 i prowadzę firmę. Co mi po akapie jak ja tu i teraz doświadczam działania knagi? Wole stopniowe i ewolucyjne zmiany, bo wiem że akap czy nawet minarchizm nie wejdzie w życie z dnia na dzień. Ponadto patrząc jak
A poza tym to uważam że z Rothbardyzmu się wyrasta XD


@Wurmloch: Masz rację. Na pewnym etapie się wyrasta, ale niedługo potem się dorasta upatrując drugie dno i śmiejąc się z całej otaczającej rzeczywistości.
akapki i turbolibertarianie zrobili dla wolności przez 30 lat "wolnej" Polski całe zero. Gnije z tej batalii o rytualną czytość poglądów, prawie jak oskarżenia o odchylenia w Rosji postrewolucyjnej


@januszerka: Na całym świecie w krajowych parlamentach jest 6 libertariańskich posłów - według największego libertariańskiego stowarzyszenia na świecie.

1 z USA
5 z Polski (KORWiN w Konfederacji)

Ta druga liczba po kolejnych wyborach może urosnąć. W innych państwach poparcie rzędu 0,01%. Ale