Wpis z mikrobloga

@Haszaks kurde. Opinie są podzielone. Jak skończę borderlandsy to się chyba skusze bo długo się na to nakrecalem. Nie chciałem oglądać recenzji i gameplayow bo nie lubię jak wiem wcześniej coś co powinienem sam odkryć :)
serio? Kurde trochę się napaliłem na ten tytuł :/ w zasadzie na pstryka nie ma nic w podobnym klimacie. No cóż może kiedyś fallouta przeportuja :)


@slawomirus:
1. Paskudny świat i oprawa graficzna
2. Oldsqlowy silnik
3. Mało funu ze strzelania
4. Niby takie ok dialogi ale osadzone w totalnie nijakim świecie
@Shagot: Ziom, ale to rpg a nie strzelanka. Ja starałem się rozwiązywać większość konfliktów słownie i bawiłem się w pytę.

@slawomirus: fajna gra, ale dosyć krótka - mi główny scenariusz zajął około 11 godzin (z „dobrym” zakończeniem), ale przyznam, że opuściłem 1/3 pobocznych questów. Niemniej bawiłem się lepiej niż przy Fallout New Vegas, które mnie w ogóle nie wciągnęło.
@Vladimir_Kotkov: oczywiscie ze mialem rozwiniete skille czy jak sie tam nazywalo do rozmow + do otwierania zamkow/hackowania. walka tak prymitywna, ze nie bylo sensu jej rozwijac. i dalej twierdze ze to fabularny gniot z kiepskimi towarzyszami. jedynie pomysl na swiat im sie udal w mojej ocenie.
serio? Kurde trochę się napaliłem na ten tytuł :/ w zasadzie na pstryka nie ma nic w podobnym klimacie.


@slawomirus: bioshock 1 i 2 zjadaja gameplayem i glownym watkiem fabularnym tego gniota :)