Wpis z mikrobloga

#vr #wirtualnarzeczywistosc

Nie lubię grać w gry, nigdy nie lubiłem, ale ostatnio na YT zobaczyłem grę #beatsaber i się mega podjarałem.
Szukam jak najtańszych gogli vr, żeby sobie raz na jakiś czas pograć w to, albo #superhot
Czytałem coś o WMR, tylko nie za bardzo się na tym znam i nie wiem gogle którego producenta by były najlepsze
  • 12
@Poksipol mam takie badziewie za 5 dych, że do środka wkładasz telefon to w sumie spoko zabawa, tylko gier za bardzo nie ma to zazwyczaj oglądam filmy na tym
@Cadore: takie gogle do telefonu nie oddają ani w ułamku tego co oferują gogle typu Oculus czy PSVR, nie mówiąc już o jakichś Valve Index. Złudzenie, że jest się w innym miejscu jest (szczególnie przy pierwszym kontakcie) dosyć silne. Mi zdarzało się przewrócić chcąc oprzeć się o przeszkodę, czy zasłonę w takim Super Hot chociażby i stłukłem sporo szkła rękoma :)
@Cadore: na quescie odpalisz wszytkie gry na steamie ale musisz miec sieć 5Ghz i bedzie opóźnienie 30 na 2,4Ghz tez sie da ale szkoda czasu, no i przez kabel sie da ale mnie sie nie udało