Wpis z mikrobloga

@Silwerbalk: raz moja siostra miała chłopaka długie włosy wyglądał jak krzyżówka boba marleja z saskłaczem... No powoedzmy że nie ciekawa kncepcja więc mówię do siostry ja - co to za ćpuński brudas? Siostra - nie mów tak o nim!!! I ma na imie marci!! Czemu wszyscy jesteście przeciwko mnie!!! No i znikła na 2 miechy. Starzy ją szukali po mędziarni biegali w końcu księżniczka przybyła brudna głodna i #!$%@? wie z jakimi chorobami... Bo cóż się okazało marcin był antysyfem ćpunem i meszkał na squocie kiedy siostrze skończyła się kasa którą odkładała na coś? marcin nagle przestał ją kochać i #!$%@?ą nią i kazał #!$%@?ć mu z widoku... A mówią że pierwsze spojrzenie się nie liczy... ( ͡ ͜ʖ ͡) #pasta #mojahistoria #zrzyciawziente
  • 18
  • Odpowiedz
@TheAwaken: no i tu jest najlepsze syf zaraził ją syfem ma Aids.... Bierze leki na tego syfa ale już nigdy na nią nie spojrzałem z wyrozumiałością.... I zawsze będę ją mieć za idiotke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: współczuję. No ale moja siostra nie lepsza. Wyszła za taką paskude że najgorszy przegryw z wykopu jest księciem. A wyszła za niego tylko żeby spieprzyc do usa. A bidny chłop pewnie jedzie na recznym
  • Odpowiedz
@TheAwaken: to się #!$%@? ciesz. Ale ona jest tak jebnienta nadal #!$%@? od rzeczy i lekko na początku jakby to była nasza wina że brudas ją wyruchał.... ( ͡º ͜ʖ͡º) a #!$%@? mówiłem co to za brudas?.... A raz mnie #!$%@?ła bo kazałem jakiemuś cyganowi #!$%@?ć bo chcał mi jakiś chłam łojony wsadzić..? #!$%@? wstyd tylko z nią wyjś nawet do biedronki...
  • Odpowiedz
@TheAwaken: tak tak miała woziła się z tymi brudasami.... Jednemu chciałem #!$%@?ć za partyzanta to prawie kopa nie dostała w głowe.... Taka #!$%@? że typa zasłoniła.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheAwaken: miała kolczyk w nosie (wina matki...) i w wogóle masakra jeszcze troche a by jej mody pozwolili robić.... Też starzy poerdolnienci jak ruskie czołgi.... Jak chciałem se na ramieniu wydziabać kruka to NIE #!$%@? Ale curunia okej spoko ( przynajmniej teraz wiem orzed czym mnie stary chronił i oco się bał)
  • Odpowiedz
@TheAwaken: no na niektóre tematy w życiu bym z nią nie gadał.....albo pytania co myślisz o związkach jednopułciowych... Wiesz może sama tak zrobie... #!$%@? prawie się herbatą nie udławiłem.... Jak to usłyszałem i po kuchni #!$%@?łem jak na spacarniaku by żwnade rozchodzić.... ()
  • Odpowiedz