Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikaniebieskichpaskow
#brzydka #logikarozowychpaskow

Od jakiegoś czasu głowie się nad pewnym problemem. A konkretnie tym, że od 3 miesiecy spotykam się z typowym chadem, choć sama z twarzy jestem 2/10. I chodzi o to, że nie mogę się pozbyć przeczucia, że on wkrótce mnie rzuci dla jakiejś modelki 10/10. Niby mój charakter mu się podoba i ciągle mi powtarza, że jestem świetna, ale obawa pozostaje. Nic mu o tym nie mówię. Robię dobrą twarz do złej gry, ale zdążyłam już go pokochać i boje się go stracić. Nie pociąga mnie już tylko urodą, ale też chatakterem i inteligencją. Świetnie mi się z nim rozmawia i każda chwila jest wyjątkowa. Jak sobie poradzić z lękiem przed odrzuceniem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed81bf4812485f6842b96fa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=============================...........] 72% (170zł/235zł)
  • 11
  • Odpowiedz
RzeczywistyMenel: Niestety trzeba szukać kogoś w swojej lidze, teraz są motylki ale jak zauważy to co ty widzisz, zacznie się rozglądać za młodszymi i ładniejszymi. Korzystaj ze związku ale miej w świadomości że latka lecą i za jakiś czas on cię porzuci a ty zmarnowalas lata na związek bez przyszłości

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Popracuj nad swoją samooceną. Niezależnie od wyglądu jesteś człowiekiem, który zasługuje na miłość. Jeśli będziesz się ciągle bać, że on Cię zostawi, to to zacznie negatywnie wpływać na Wasz związek. Spróbuj zaprzyjaźnić się z samą sobą, to wymaga pracy, ale warto. Mi pomaga medytacja ho'oponopono (stosuje się ją w różnych celach, ale na samoakceptację też można! :)). Wyższa samoocena to pewniejsze poruszanie się w życiu, miłość do siebie i akceptacja tego, że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ile ja razy słyszałam od koleżanek, że mają TAKIEGO przystojnjaka, pokazują, a tu ryj rozjechanego jeża Sebastian siłowniowy.

Pomyśl, że ci przystojni aktorzy maja duzo mniej atrakcyjne kobiety.

Problem to twoja samoocena. Pomoc psychologiczna
  • Odpowiedz