Wpis z mikrobloga

Tylko to tu zostawię , diabeł boży ten od tych nieśmiesznych telefonów w których daje po sobie jechać , jak widać jest też mitomanem w wolnym czasie :)

diabeu997 1 min. temu via iOS0
@mojenowekonto: @aaaarrssen: No elo stuleje! nerd, pedał i nieogar z tej strony. Zauważyłem, że najwięksi nieudacznicy z wykopu do porzygu sugerują w komentarzach, że jestem jakąś niedo*ebana ciota. Generalnie mocno to po mnie spływa, ale stwierdziłem, ze celowo uderzę w czuły punkt takich stulejek, które większość swojego życia spędzają przed komputerem. Czy naprawdę żeby zamknąć wam mordę muszę tutaj udowadniać, że w przeciwieństwie do was wyru**alem już mnóstwo tak ślicznych 18nastek i 19nastek, które najpewniej na was nigdy nawet nie spojrzałby? Może wyglądam na nerda i nie wyróżniam się zbytnio z tłumu, ale wierzcie mi lub nie, jak gra się w kapeli znanej w całym mieście a do tego ma się coś do powiedzenia i dobra bajere, to naprawdę to działa. Dowody mam jakby co, bo niektóre z tych akcji z nastolatkami uwiecznialem. No tak, ale mam gejowski Glosik i nie jeżdżę po knurze. Żałośni jesteście, wiec postanowiłem wbić wam szpilę, choć to totalnie nie w moim stylu. Aha, i jak na razie mam dwa wyroki w sprawach karnych (trzeci w drodze) - to tyle odnośnie zarzutów dot. tego, ze boje się Knura i głosik mi się trzęsie.
#kononowicz #patostreamy
  • 42
No ja rozumiem, ze dla niektórych nie do pojęcia może być to, ze ktoś prowadzi udane życie poza internetem i od razu musi nazywać to mitomanią, no ale takich przypadków już nawet chyba wyleczyć się nie da
Świetna zabawa jest tu z wami chłopaki, widząc takie przypadki jak wy, to serio można być zadowolonym ze swojego życia. Na szczęście na wykopie nie brakuje tez ogarniętych jednostek i serdecznie pozdrawiam dla nich. Elo
@diabeu997: No jak tam chcesz, ja cię nigdy nigdzie ne hejtowałem.
Ja tylko stwierdzam fakt, że nikt kto nie bierze do siebie krytyki(nikt po kim spływa ona) i ma wysokie poczucie wartości nie będzie jakiś historii "natoletniego ruchacza kozaka" wypisywał przed obcymi ludźmi na jakimś forum. Takim czymś to się przed kumplami po pijaku szpanuje(po pijaku, bo na trzeźwo to cringe jak uj).
@TommoT1908: No spoko, na szczęście przed ludźmi z mojego otoczenia nie muszę szpanować, ale aż korciło mnie, żeby udowodnić coś tym wszystkim zjebom szczekającym znad klawiaturki od komputera za hajs rodziców
@fajnyboy96:

no ale przecież zarabiam 6.5k i przyprowadziłem dziopę z tindera jestem kimś.


@fajnyboy96: patrząc na reprezentowany przez niektórych userow system wartości, to obawiam się, ze dla nich właśnie takie „osiągnięcia” (niestety dla większości nieosiagalne) są wyznacznikiem życiowego sukcesu. Ja tylko zniżam się do poziomu dyskusji, w której jestem zmuszony uczestniczyć
@PZt37: Wiem, wiem jak to działa, i nie zamierzam już się więcej tutaj w takich kwestiach wysprzeglać, po prostu korciło mnie, żeby utrzeć nosa niektórym zjebom (jak np. autor tego wpisu). A rzeczy które udostępnilem nie są w stanie w żaden sposób mi zaszkodzić, bo ruchanie anonimowych pełnoletnich dziewczyn z Tindera nie jest nielegalne, świadomie to zrobiłem.