Wpis z mikrobloga

mam jakąś starą książkę o Janie Pawle , zastanawiam sie czy można zrobić z tego jakiś fajny list plus ksiązka tylko nie mam pomysłów myslałem że można sie na 1 stronie podpisać jako ks Rydzyk czy coś :D ale licze ze macie lepsze pomysły
#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mojenowekonto: mysle ze krzysiek przeglada zwlaszcza listy. Jeszcze dopisz ze dzieci z tej szkoly prosza o odczytanie na wizji. Jesli lapnie to bedzie sie chwalil.
Oczywiscie trzeba dobrze uargumentowac wybor krzyska na patrona - meczennik, bezinteresowna pomoc np. Majorowi, ktory go meczy (on w pana kamieniem a pan w jego chlebem), dzialalnosc w ramach bio. Ogolem jak cos to moge ci podeslac wstepna wersje, krzysiek to przebiegly lis trzeba wiedziec
  • Odpowiedz
@jony-terrt:

Szanowny panie Krzysztofie. Pragnę pana serdecznie pozdrowić, błogosławię Panu i pańskiej wspaniałej posiadłości.
Chcę przekazać panu w darze tę piękną mądrą księgę o naszym świętym Papieżu Polaku, Janie Pawle Drugim, ponieważ widzę podobieństwa do naszego świętego.
Przyjął pan pod swój dach bezdomnego, narkomana, dał mu pan dom, dał mu pan schronienie, a ten niewdzięczny człowiek Pana obraża, on panem gardzi. Trzeba też powiedzieć o wspaniałej pomocy jaką daje pan dla ludzi ze swoim Biurem Interwencji Obywatelskiej. Kocha pan zwierzęta. Jest pan współczesnym męczennikiem, bandycka młodzież pana nęka, niszczy posiadłość, niszczy samochód, więc daję panu w darze księgę o Papieżu, żeby chronił Pana i pana domostwo.
Książkę otrzymałem od sekretarza Papieża kardynała Dziwisza podczas pielgrzymki do Wadowic w 1999 roku. Proszę pokazać ją dla widzów, i pobłogosławić im, żeby i na nich spłynęła łaska pańska, tak jak ja
  • Odpowiedz
@januszztrojmiasta: Dzień dobry lub dobry wieczór dla Pana, panie Kononowiczu. Tak wita się z panem 45 dzieci ze szkoły podstawowej w leszczce. Z mojej strony mówię panu Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, gdyż pełnię posługę proboszcza przy tutejszej, leszczkowej kaplicy, opiekuna uczniów naszej szkoły podstawowej oraz ich rodzin.
Dotychczas nasza mała, wiejska szkółka mieszcząca 6 pomieszczeń do lekcji (klas) i 6 klas uczniów (typu 1a, 2a, 2b, dajmy na to 3a, 6a itd., itd., wiesz pan) nosiła imię patrona Lecha Wałęsy. W tym roku wspólnym wysiłkiem i Bożą pomocą rozpoczęliśmy remont naszej szkółki i chcemy hańbiońce imię Bolka (a wiesz pan kto to jest bolek?) zamienić na godne, uczciwe, nieskazitelne.
Na imię, za które nie będziemy chować wzroku wstydnie, lecz przy którym dane nam będzie dumnie wypiąć pierś.
Wszyscy oglądamy pańskie filmiki i bardzo uważamy pańskie dokonania. Prezydentem pan nie zostałeś i teraz młodzież wbija szpilę, jak to się mówi i dokuczają pańskiej gołębiej duszy.
Wspominam nie raz, na kazaniach, takiego człowieka. Nie podaję ni imion ni nazwisk ni nic bo jest RODO, biednego, schorowanego. Przygarnął, dał zarobić fałszywemu przyjacielowi, który przeszedł na stronę szatańską, na stronę rozpuszczalników.
Daje mu ciepły schron, miskę i koc, wróg diabelski jednak dokazuje i dokańcza męczeński żywot tego człowieka,
  • Odpowiedz