Wpis z mikrobloga

Powitać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś trochę inaczej i pierwszy raz zmieniam styl przez te łącznie już 303 razy.

I już śpieszę z wyjaśnieniami:
TL;DR


1. Wpis z wczoraj dostał szadołbana tak jak dawniej tylko tym razem dostał go w bardzo szybkim tempie bo po około 40 minutach od dodania. Tłumaczyć chyba nie muszę, że jest to niemal niemożliwe aby w tym czasie wymagana ilość osób dodała mnie na #czarnolisto przez co "automatycznie" dostałem szadołbana. A dlaczego? A m. in. dlatego, że nie zdążyłem się nawet na końcu wyświetlić gorących a dodatkowo przecież przez tyle set wpisów liczba osób czarnolistujących mnie dawno by się wyczerpała, nieprawdaż?
2. To przez namowę kilku osób żeby spróbować pisać kilka słów do wpisu a nie zamieszczać je w komentarzu a to celem sprawdzenia czy nadal będą szadołbany bo niby postuję ciągle to samo, więc teraz się to zmienia. Czy będą szadołbany? Dziś poznamy odpowiedź.
3. Wczoraj nudząc się w #pracbaza obserwowałem jak szybko rosną plusy przy wp=isie ale gdy doszło do około 70/80 plusów to nagle się zatrzymały i stąd wiedział "że coś się dzieje".
4. Jakiegoś @Print_Screen zabolał powrót #codzienneokay i wyjechał z takim czymś: https://www.wykop.pl/wpis/49814807/codzienneokay-postawnowilismy-dolaczyc-do-tej-cudo/
5. A tu polecam Wam udział w pozytywnej akcji Mirka który chce sprawdzić działanie szadołbana i gdzie moze się okazać, że nie istnieje coś takiego: https://www.wykop.pl/wpis/49819381/w-nawiazaniu-do-shadowbanow-uzytkownika-dzidek-now/
6. Pulsujcie szybko bo wpisy tak szybko dostają szadołbana... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#codzienneokay
3/30
Pobierz dzideknowak - Powitać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś trochę inaczej i pierwszy raz zmieniam styl p...
źródło: comment_1591177510Vqg2CPL6Rxvoti8lChy3EQ.jpg
  • 63
@dzidek_nowak: Dziś rano patrzyłem 24h z gorących i mignął mi wpis z wczoraj, to samo jak koło 22 wczoraj przeglądałem z 24h gorące, to też był. Może przy sortowaniu na 6h wpisu nie ma, nie wiem. A przeglądam z 24h, bo z reguły przeglądam wszystkie wpisy mające ponad 100plusów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)