Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: przepraszam kurna bardzo, zamykają ich siła w tych gettach, czy może jak się sprowadzają do jakiejś dzielnicy to wszyscy inni uciekają, wiedząc, że zaraz wzrośnie tam przestępczość? No wredni biali wola sprzedać chatę i się wynieść niż mieć czarnych za sąsiadów, no rasiści jak nic. Azjaci to przede wszystkim #!$%@?ą, uczą się, studiują, są rozsądniejsi nie zrzucają wszystkie swoje niepowodzenia na białego człowieka. Dlatego też mają najniższa przestępczość w stanach,
  • Odpowiedz
przepraszam kurna bardzo, zamykają ich siła w tych gettach, czy może jak się sprowadzają do jakiejś dzielnicy to wszyscy inni uciekają, wiedząc, że zaraz wzrośnie tam przestępczość?


@cienki137: Już opisałem u góry - czarni mieszkają ciągle w tych samych dzielnicach, w których mieszkali za czasów segregacji rasowej. Minęły dopiero dwa pokolenia od tego czasu - więc nie bardzo mogą się z tego wyrwać. Bieda ma to do siebie, że ludzi trzyma
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: tak, dokładnie, statystyki im nakazują częściej kontrolować takie osoby. Zatrudnieni są by utrzymywać porządek, skoro pewna grupa częściej statystycznie popelnia przestępstwa to częściej się ta grupę kontroluje. Zaczną popełniać mniej przestępstw to będą rzadziej kontrolowani.

Brak dobrych ojcowskich wzorców, kult gangów itd. tu nie chodzi tylko o biedę, oni mają takie wzorce i się ich trzymają. Można też żyć ubogo bez niszczenia, podpalania i mordowania.

Oni sami się ściągają w
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: z tego co czytałem to Niemcy częściej kontrolują Polaków, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Nt. Cyganów w Polsce nie wiem więc się nie wypowiem.

A co, problematyczne społeczności się rzadziej kontroluje? Jak policja dostaje w USA wezwania do murzyńskich gett na przemoc domowa czy strzelaninę to ma tam nie jeździć w imię walki z dyskryminacją i rasizmem? xD
  • Odpowiedz