Wpis z mikrobloga

JUSTICE FOR DAVID DORN 77-letni emerytowany policjant z St. Louis ochraniał lombard swojego przyjaciela przed splądrowaniem, został zastrzelony na miejscu. Ciekawe ilu celebrytów go upamiętni i czy będą się domagać sprawiedliwości dla jego morderców. Założę się, że jego śmierci nie zostanie poświęcony nawet 1 % czasu, w którym mówiono o śmierci Floyda. Black lives matter? Chyba jednak nie aż tak bardzo.
#usa #protest #neuropa #4konserwy
jannar24 - JUSTICE FOR DAVID DORN 77-letni emerytowany policjant z St. Louis ochrania...

źródło: comment_1591171160AM8nS8RzjcliB7F6gYX62m.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: Oprócz nazioli atakują też resztę wydumanych "faszystów", którzy mają poglądy prawicowe albo centrowe. Mieszkam w Niemczech, tak się składa i antifiarze określają CDU (partię na wskroś centrową) jako faszystów, tak samo liberałów z FDP. To że nie lubię nazioli, nie znaczy, że mam chwalić zadymiarzy, wrogów wolności słowa i demokracji, bo oni przypadkiem też nie lubią nazioli. Gardzę antifą.
  • Odpowiedz
@jannar24: no patrz, a dopiero dziś czytałem że CDU finansuje antifę. Pokaż no to palcem, gdzie niby antifa atakuje CDU czy tam FDP. Na pewno nie będziesz miał kłopotu z ich odnalezieniem. Ja mieszkam w Danii i antifa uaktywnia się tylko w czasie przemarszów różnych nazi zjebów.
  • Odpowiedz
@jannar24: Przykro mi ale w żadnym z tych linków nie ma słowa o Antifie. Zamieszki na G20 organizowali anarchiści, przy czym należy zauważyć, że mogą oni występować po obydwu stronach: hasło klucz - Autonomiczni Nacjonaliści. Antifa tradycyjnie skupia się na AfD i bardziej skrajnych ugrupowaniach, atakuje i blokuje marsze neonazistów.
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: Chlip, chlip, biedna antifa. Każdy kto się z nimi nie zgadza to faszysta, bo to są przecież antyfaszyści, co nie? xD


@jannar24: Co ja będę się wdawał w dziecinne dyskusje. Tymczasem wyszły nowe fakty. https://www.wykop.pl/link/5534767/fbi-skrajna-prawica-prowokowala-ataki-na-policje-w-trakcie-protestow/

FBI „nie ma danych wywiadowczych” wskazujących, że Antifa była powiązana z aktami przemocy podczas protestów po śmierci George'a Floyda. Agencja w notatce Departamentu Bezpieczeństwa informowała, że kanał "White Supremacy" w aplikacji Telegram
  • Odpowiedz
Dziennikarka Fox News które swoją popagandą przebija nawet TVPiS to faktycznie dobre źródło informacji. Nie to co służbowe informacje z Departamentu Bezpieczeństwa FBI.
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: Ta sama treść artykułu, tylko z CBS, też niedobre źródło? https://pittsburgh.cbslocal.com/2020/05/30/cheif-schubert-floyd-protests-comments/


@jannar24: Oczywiście źródło lepsze, przypominam tylko, że w USA aktualnie prezedętem jest pomarańczowy typ, który w imię plotek i pogłosek oraz w celu przypodobania się skrajnej prawicy, również neonazistowskiej, chce delegalizować Antifę pitoląc coś o tym, że to ona organizuje zamieszki. Co - jak się okazało - jest bzdurą. Dane wywiadowcze FBI jasno wskazują, że to
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: W ten sposób można wyprzeć się wszystkiego. Jeśli zadymiarze nie mieli żadnych emblematów albo flag ze sobą, zawsze można powiedzieć: "Może to faszyści? Albo Rosjanie? Czy może kosmici przebrali się za anarchistów?" Przypomnę tylko słynny cytat Wołodii: "Takie mundury można kupić w każdym sklepie z mundurami." Radykalna prawica też może w jakimś stopniu na to wpływać, bo zależy im tak jak innym ekstremistom, na chaosie - nie przeczę. Ale
  • Odpowiedz
@jannar24: Przed chwilą było tu znalezisko, gdzie ok. 70 osób wbiegało do domu w Waszyngtonie. Zatytułowane coś w stylu, uzbrojony "tłum rabuje dom". Na szczęście znalazł się ktoś kto wiedział jak sprawa wyglądała naprawdę, dał link do wywiadu z właścicielem i że to sam właściciel wpuścił dobrowolnie tych ludzi potraktowanych brutalnie przez policję. Nic mu nie ukradli. Nie wierz we wszystko, co widzisz. Szukaj sprawdzonych informacji. W świetle jasnego komunikatu
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: Na twitterze jest pełno filmików z zamieszek - widać na nich białych, zamaskowanych, przeważnie młodych (20-25 lat) zadymiarzy. W miastach gdzie są zamieszki, Demokraci mają w tej grupie wiekowej bardzo duże poparcie. Czy jest możliwe, że wśród zadymiarzy są radykalni zwolennicy Trumpa? Możliwe, ale naprawdę mało prawdopodobne. Nie znalazłem żadnych informacji o aresztowaniach "white supremacists" z powodu zamieszek.
  • Odpowiedz
@Mirrak: Co to znaczy ma mniejsze znaczenie? XD Tylko dlatego że był emerytowanym policjantem i bronił sklepu przed złodziejami jest gorszy od wielokrotnie skazywanego wcześniej Floyda? Wyborny fikołek.
Jeśli nie rozumiesz to napiszę dużymi literami: PROTEST JEST POD HASŁEM BLACK LIVES MATTER. To znaczy "czarne życia się liczą". Nie tylko te zastrzelone przez policję. WSZYSTKIE. Jeśli ta śmierć czarnego obywatela związana z protestami ich nie obchodzi w porównaniu ze śmiercią
  • Odpowiedz
Co to znaczy ma mniejsze znaczenie? XD


@jannar24:
To że ma mniejsze znaczenie.

,,Tylko dlatego że był emerytowanym policjantem i bronił sklepu przed złodziejami jest gorszy od wielokrotnie skazywanego
  • Odpowiedz