Wpis z mikrobloga

JUSTICE FOR DAVID DORN 77-letni emerytowany policjant z St. Louis ochraniał lombard swojego przyjaciela przed splądrowaniem, został zastrzelony na miejscu. Ciekawe ilu celebrytów go upamiętni i czy będą się domagać sprawiedliwości dla jego morderców. Założę się, że jego śmierci nie zostanie poświęcony nawet 1 % czasu, w którym mówiono o śmierci Floyda. Black lives matter? Chyba jednak nie aż tak bardzo.
#usa #protest #neuropa #4konserwy
jannar24 - JUSTICE FOR DAVID DORN 77-letni emerytowany policjant z St. Louis ochrania...

źródło: comment_1591171160AM8nS8RzjcliB7F6gYX62m.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: nawoływali do udziału podając się za antifę ≠ brali udział w zamieszkach. Nie aresztowano nikogo z szeroko pojętej sceny faszystowskiej.

To tak jak na marszu niepodległości.

Porównanie z dupy.

@Mirrak: Nie domagają się ukarania sprawców (a ci w odróżnieniu od mordercy
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: nawoływali do udziału podając się za antifę ≠ brali udział w zamieszkach. Nie aresztowano nikogo z szeroko pojętej sceny faszystowskiej.


@jannar24: przykro mi że w to wierzysz, ale zawiadamiam cię, że linki i potwierdzone informacje nie przebijają się. Na wykopie króluje gówno gdzie nikt nawet nie ukrywa, że oryginalny filmik nazywa się, "bandyci" albo "looters". Ten sam filmik ląduje zaraz na wykopie pod nazwą Antifa atakuje, antifa
  • Odpowiedz
@biliard: Chcesz powiedzieć, że nic się o nim nie mówi... podczas, gdy rozpisuje się o nim sam, do #!$%@? nędzy i za przeproszeniem, prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej?

Chciałbym być tak niepopularny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@biliard: Nie napisałem że nikt o nim nie mówi, tylko że media poświęcają mu może 1 % uwagi, którą poświęcały Floydowi. W USA może trochę to się bardziej przebija (z powodu Trumpa), w Europie prawie w ogóle. Wszędzie były akcje solidarności i upamiętniania Floyda, a mord Dorna przez złodziei przechodzi w mediach bez echa. Dlaczego tak jest? Bo nie zabił go policjant, tylko jeden z bandytów rzekomo protestujących przeciwko rasizmowi,
  • Odpowiedz
@jannar24: Nie odpowiada to na moje pytanie, nie wchodź w dygresje.

Ty stawiasz tezę, ty masz ją udowodnić.

Skąd wiesz, że się nie domagają? Udowodnij to, śmiało.
  • Odpowiedz