Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@perrod: rynna w ścianie? To brzmi jak #!$%@? pomysł - raz że będziesz musiał mega głęboko kuć, dwa że jak to zacznie rdzewieć to będą wykwity na ścianie, trzy że blachy się kiepsko będzie tynk trzymał

Ile kosztuje płaski kanał z PVC - 10zl? XD
@powaznyczlowiek: nie tak xd
Mam kawałek blachy, nie rynnowa, podono nierdzewna. Samą blachę powyginałem zeby ladnie pasowało mi w wykuty tunel. Mój tunel jest dość wąski okrągła wtyczka przejdzie więc jest git, a te ze sklepu są jakieś gigantyczne. Moja ściana ma może 10 cm (wielka płyta) i czymś takim jak z linku nie chce sie bawić. Nie skąpie na tunel po prostu nie mogłem znaleźć czegoś mniejszego niż: https://www.elektryzuj.com.pl/pl/p/Kanal-110x55-na-kable-TV-za-telewizor-0%2C6mb/1264?gclid=EAIaIQobChMIupXh6bzl6QIVzE0YCh0J_ws5EAQYASABEgIWffD_BwE
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@perrod: to chyba że wiesz co robisz :)

Powinieneś szukać po "kanały wentylacyjne" (ten sklep też nieźle wali w #!$%@? że sprzedaje zwykły wentylacyjny jako "kablowy" xD) ale z tego co widzę one faktycznie są 110x55 w marketach - idzie znaleźć mniejsze ale to trochę egzotyka no i przydałyby się jeszcze kolanka do tego

No to powodzenia :)