Wpis z mikrobloga

Planuję zakupić dodatkowy TV do sypialni. I tu moje pytanie odnośnie #androidtv .

Mam telewizję w #orange a wraz z nią dostęp do aplikacji #orangetvgo . Czy na telewizorze #xiaomi z #android bez problemu zainstaluję powyższą aplikację czy jednak Orange może robić problemy z racji tego, że aplikacja jest domyślnie przeznaczona na komórki. (Przez przeglądarkę na TV, nie działa)

Czemu akurat TV od Xiaomi? Dlatego, że jest to chyba jedyna opcja androida do tysiąca złotych. Nie zależy mi na najwyższej jakości obrazu, gdyż ma to być jedynie tv dodatkowy do sypialni, aby przed snem coś tam leciało w tle.

Kolejne pytanie do użytkowników TV tej marki. Czy bez problemu łapie wifi z routera? Odległość routera od planowanego miejsca na TV to około 3 metrów z jedną ścianą na przeszkodzie. Może i pytanie głupie, ale stary tablet mi słabo wyłapuje zasięg w sypialni, stąd też moje pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
czy jednak Orange może robić problemy z racji tego, że aplikacja jest domyślnie przeznaczona na komórki. (Przez przeglądarkę na TV, nie działa)


@Zachar87ck: Powinna śmigać appka, jak nie, to sobie .apk ściągniesz na pendrive i spokojnie zainstalujesz na TV. Nie mam Orange go, ale wszystkie inne podobne (hbo, c+, upc, tvp, ipla) appki migają bez problemu na xaiomi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kuroczka tak, 10zł za MR to symboliczna kwota, ale TV ma byc zawieszony na scianie a w poblizu nie ma zadnej polki na ktorek mozna umiejscowic dodatkowy dekoder;) w zwiazku z tym MT odpada

@symis dzieki
  • Odpowiedz