Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy i Mirabelcy. Z racji że mi się kończy ubezpieczenie samochodowe a pzu wyjechało mi z olbrzymią kwota na przedłużenie muszę sobie chyba poszukać czegoś innego. Zmierzając do pytania. Czy przy zakupie oc+ac warto patrzeć na inne rzeczy niż cena? Bo przykładowo AXA na stronie mfind oferuje mi ponad 1000zl taniej niż pzu... Ewentualnie jakieś firmy godne polecenia bo przykładowo miałem styczność z link4 i tych skur**** nie chce widzieć na oczy :)
Z góry dzięki.
#ubezpieczenia #oc #ac #pzu #samochody
  • 11
@ZielonkaUno ok, dzięki. Ale może też rozszerzę w takim wypadku swoje pytanie, warto korzystać z tych porównywarek jak się bierze właśnie oc+ac czy właśnie dużo lepiej przejść się do jakiegoś biura?
@Ysior: OC i AC możesz mieć w różnych firmach.
OC szukaj najtańszej opcji i tak nie ma znaczenia.
AC- tych typowo internetowych lepiej unikać . choć jak szkoda całkowita to wszyscy lecą w #!$%@?.
@Ysior: w pzu najlepiej przez telefon. Kazdego dnia inne znizki, wiec warto ustalic. Ta kwota ktora widnieje na ich propozycji przedłużenia to nieporozumienie
@Awerfg zrobili mnie w #!$%@? ostatnim razem. Z gościem negocjowałem ostro przez pół godziny po czym w sumie w tym samym czasie przyszedł mi mail z propozycją która była w sumie identyczna jak ta przezemnie wywalczona...