Wpis z mikrobloga

Czy rodzice was kochali? Mówili wam to? Przytulali,wspierali, namawiali do prób? Doceniali?Mieliście przyjaciół i otoczenie które was akceptowało jak byliście młodzi?
Pytanie do #przegryw
Na dole jest ankieta, która będzie pomocna na godzinę wychowawcza więc jakbyście mogli to proszę zagłosujcie. ( )

Czy doświadczyliście tego?

  • Tak (✿^‿^) 42.6% (20)
  • Nie .·´¯`(>▂<)´¯`·. 57.4% (27)

Oddanych głosów: 47

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Addbloker: Dawali żarcie i picie i tyle. W sumie nie narzekam koniec końców. Może żadnego ciepła i miłości mi nie dali, ale też nie miałem patologii, nie byłem nigdy bity, czasem się tylko darli na mnie o byle g---o, ale to i tak rzadko, bo nawet tego im się nie chciało robić.
  • Odpowiedz
@Addbloker: Mi mówili, ale przystojny chłopak, Ty to będziesz miał powodzenie, ale masz w życiu dobrze, każdy by chciał żyć tak jak Ty, masz wszystko czego chcesz.. A teraz 27 letni prawiczek z depresja.
  • Odpowiedz
@obszarnik: Myślę że jestem przeciętny, ale według tindera i innych apliakcji oraz moich doświadczeń z dziewczynami to zdecydowanie nie powinienem być przystojny :). Natomiast rodzina, jak to rodzina każdemu mówi że jest najlepszy i może wszystko, co potem może mylić w życiu.
  • Odpowiedz