Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@durielek2: więc tak, płacąc 30 miesięcznie masz pewną cenę za kWh stałą przez dwa lata (720 PLN) lub trzy lata (1080 PLN). Jeżeli cena prądu nie wzrośnie, tracisz tą kasę. Jeżeli cena prądu zmaleje, tracisz więcej niż tą kasę bo nie masz obniżki cen, jeśli zużywasz 300 kw miesięcznie to wychodzi 180 PLN za miesiąc. Liczmy średni wzrost o 3 grosze na kWh co roku co jest dosyć dużym wzrostem (pamiętaj
@Szeretlek @durielek2 właśnie przy drugiej fakturze doszedłem do tego skąd mam tak wysokie rachunki. Niestety mi pracownik wcisnął tą ofertę bez żadnej informacji. Nic nie słyszałem nigdy o pewnej cenie i dodatkowych kosztach. Dopiero teraz sam znalazłem że coś takiego mam w umowie. Myślicie że można z tego jakoś zrezygnować po 4 miesiącach ? Jawne oszustwo . Do siebie mogę mieć tylko pretensje że nie przeczytałem 10 razy umowy i 6 załączników
@Megasuper: niestety umowa jest na 24 miesiące I będziesz płacił karę jak zerwiesz wcześniej. Możesz iść do prawnika i spróbować to odkręcić jeżeli pracownik wprowadził cię w błąd co do kosztów oferty ale będzie to trudno udowodnić