Wpis z mikrobloga

Bosak chce ustawą zakazać mówienia, że:

- skłośności homoseksualne nie są zaburzeniami i są naturalne
- relacje homoseksualne są dobre, a współżycie homoseksualne nieszkodliwe
- powinno się zmienić prawo tak, aby traktowało związki osób tej samej płci tak jak rodziny
- powinno się zakazać terapii konwersyjnych

Źródła:
https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1137482053191196672 (mirror)
https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1158330530003390464 (mirror)

#bekazprawakow #bekazkatoli #bekaznarodowcow #lgbt #homoseksualizm #neuropa #4konserwy #konfederacja #bosak
Pobierz R187 - Bosak chce ustawą zakazać mówienia, że:

- skłośności homoseksualne nie są z...
źródło: comment_1591022913erLrf9KHdu31Mq2SvQuUwg.jpg
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bacaa90: Prywatnie sam prezydent może im błogosławić, ale państwo nie może traktować związków homoseksualnych jak rodziny ponieważ nie są rodziną. Państwo może wesprzeć ich w ewentualnym leczeniu, jeśli takie w ogóle występuje, ale nie może swoim przyzwoleniem i udawaniem że wszystko jest ok, utwierdzać tych ludzi w ich błądzeniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bacaa90: Choroba, zboczenie, zaburzenie, nie wiem jak to ładnie sklasyfikować. Wybierz sobie dobre określenie.
Płacą tak samo wartościowe podatki jak inni, tak samo dobrze leczą ludzi, nie są gorsi. Państwo nie może człowieka podającego się za Napoleona utwierdzać w jego błędzie, honorować go, państwo musi starać się wyleczyć tego chorego psychicznie człowieka (czy też jego zaburzenia psychiczne, jak zwał tak zwał).
Choroba, zboczenie, zaburzenie, nie wiem jak to ładnie sklasyfikować


@1qazxc1: homoseksualizm to nie choroba tylko wariant orientacji seksualnej, istnieje w tym zakresie konsensus naukowy. Wszyscy naukowcy się mylą, a Ty masz rację? Nie sądzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bacaa90: Co to w ogóle jest wariant orientacji seksualnej? Ja jestem raczej zbyt prostym człowiekiem aby łapać się na takie chwyty pojęciowe. W mojej głowie się nie mieści jak można uznać za normalne, za, jak to powiedziałeś, jeden z wariantów orientacji seksualnej, uczucie pomiędzy osobnikami tej samej płci, które jest przeznaczone do płci przeciwnej.
W mojej głowie się nie mieści jak można uznać za normalne


@1qazxc1: to, że w twojej głowie coś się nie mieści, to nie znaczy, że to nie istnieje. Jezeli fizyka kwantowa wykracza poza zakres twojej zdolności do rozumienia rzeczy to oznacza, że jest ona chorobą, nie istnieje, jest zła? Nie sądzę. Wariant orientacji seksualnej oznacza dokładnie to co oznacza słowo wariant: odmiana; modyfikacja; możliwość; wersja

uczucie pomiędzy osobnikami tej samej płci,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bacaa90: Fizyka kwantowa to nauka, nauka przecież jest wymierną, wymienność to dla mnie wartość najwyższa.
Kwestie światopoglądowe to filozofia, siłą rzeczy filozofia to wymyślanie nie poparte dowodami.
Powtarzam po raz kolejny, seks homoseksualny służący zaspokojeniu seksualnemu, na który godzą się wszyscy uczestnicy, jest jedynie dziwnym zboczeniem, parafilią.
Swoją drogą ciekawe jest to podejście naukowców na których się powołałeś, którzy fetysze klasyfikują jako dewiacje seksualne, a homoseksualizm nie. Nie ma tu twoim
Bo skłonności homoseksualne są zaburzeniami.

Choroba, zboczenie, zaburzenie, nie wiem jak to ładnie sklasyfikować.

Ja jestem raczej zbyt prostym człowiekiem aby łapać się na takie chwyty pojęciowe. W mojej głowie się nie mieści jak można uznać za normalne

Fizyka kwantowa to nauka, nauka przecież jest wymierną, wymienność to dla mnie wartość najwyższa.


@1qazxc1: Wykopowo-prawackie eksperctwo w pigułce
Skłonności te to są zaburzenia skoro to odstępstwo od normy.


@AQuoPrimum: słownik języka polskiego PWN:

zaburzenie - «nieprawidłowość w działaniu lub funkcjonowaniu czegoś»


tymczasem stanowisko Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego na temat zdrowia osób o orientacji homoseksualnej mówi, że nie jest to nieprawidłowe, czyli nie jest to zaburzenie:

Orientacja seksualna jest współcześnie definiowana jako pociąg erotyczny i uczuciowy wobec mężczyzn, kobiet lub obu płci. Orientacja heteroseksualna, homoseksualna i biseksualna są traktowane
90% chorych na syfilis to homosie


@AQuoPrimum: Otóż nie:

Of 30,644 reported P&S syphilis cases in 2017, 17,736 (57.9%) were among MSM,


https://www.cdc.gov/std/stats17/syphilis.htm

Kłamiesz, mężczyźni uprawiający seks z mężczyznami to było 57.9% przypadków w 2017 roku w USA a nie 90%. Według tego źródła ilość mężczyzn LGBT w USA to 3.9%. ilość wszystkich mężczyzn w USA to 159 mln. Wychodzi z tego 6.2 mln nieheteroseksualnych mężczyzn w USA. Ilość przypadków syfilisu
@AQuoPrimum: Miałeś 2 z matmy w szkole? 0.286% wśród populacji osób nieheteroseksualnych (co jest oczywiste jak prześledzi się to co napisałem i liczby którymi operuję) w USA zachorowało na syfilis w 2017 roku. Czyli z populacji osób LGBT 99.714% NIE zachorowała.
@AQuoPrimum: I czego ten link dowodzi? Że w roku 2018 w odróżnieniu od roku 2017 zamiast 99.714% osób LGBT które nie zachorowały na syfilis było 99.638% osób LGBT, które nie zachorowały na syfilis.

Czy może matematyka i procenty są lewackie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AQuoPrimum: Wiesz, że w wyborach parlamentarnych w 2019 roku wyborcy Mniejszości Niemieckiej stanowili 100% przypadków oddania głosu na Mniejszość Niemiecką mimo, że stanowią oni tylko 0,17% wszystkich wyborców? Szokujące, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)