Wpis z mikrobloga

@polusiowa: polecam Ci dzwonić do firm z miasta do którego się wprowadzasz. Z racji tego że jesteś kobietą będą probówali Cię naciągnąć więc zadzwoń do kilku firm :) Jak Warszawa to mam jedną sprawdzona.
@polusiowa: nie chce elektroda jechac, ale czego sie spodziewalas?
Ze ktos zajebiscie obeznany w temacie poda Ci jedna najlepsza metode, zloty gral rozwiazania sytuacji?

Rade z ktorej i tak nie skorzystasz?
Gdybys powaznie podchodzila do tematu to najpierw bys rozeznala sie w sytaucji, podzwonila do firm i w razie niepowodzenia opisala problem i pytala o rozwiazanie.

Nie napisalas jaki masz budzet; dla mnie to mozesz to wysylac british airways
Albo przeciwnie
@polusiowa: głupich ludzi dawaj na czarno a nie z nimi dyskutuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się przeprowadzałem w drugą stronę to sam przewiozłem rzeczy - ale miałem czym. W twoim wypadku najlepszym rozwiązaniem są firmy oferujące właśnie takie usługi przewozu międzynarodowego. Tak jak pisze @adekad uderz na lokalne grupy na FB, znajdziesz osoby polecane/niepolecane. Busiarze zwykle kursują regularnie i nie ma problemu żeby dostarczyli ci rzeczy
@Atreyu: chciałam chociaż spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dzięki wielkie za podpowiedź, jakbym miała jak sama pojechać to nie byłoby problemu, zastanawiało mnie gdzie szukać aby i być po prostu pewna, że wszystko pójdzie okej
@polusiowa: sa strony gdzie podajesz co maszdo przewiezienia z kad i miasto koncowe. I busiarze sami ci wysylaja oferty. Zrobilem tak kiedys z pierwsze ceny bylywysokie ale potem sie licytowali i zaplacilem £200 za dwie wersalki szafe, king size bed i jakies #!$%@? typu lampy itp.