Wpis z mikrobloga

@ElLama: no ale ten program to hejtpark weźcie cos ludzie hejtujcie heheh no love park sie zrobił ale swietna robote robicie chłopaki nie ma za co was hejtowac hehe ja to tylko pochwalic chciałem no super super narazie
  • Odpowiedz
@RodzynR: Mi się już znudziło słuchać odpowiedzi na pytania typu: czy wisła/korona się utrzyma, czy chcą żeby Widzew grał w ekstraklasie, co sądzi pan o Barcelonie i messim (xDD). Nawet tym głąbom się to kiedyś znudzi. Ja w ogóle kiedyś uważałem, że oni prowadzą ultra merytoryczne programy i ciekawie się słucha tak obeznanych ekspertów. Teraz zaś odnoszę wrażenie, że gadają w kółko o tym samym, o niczym odkrywczym: ten kadrowicz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ElLama: Gadanie z widzami powinno być max raz w tygodniu.
Gratulowanie kanału.
Cieszenie się że udało się po 2137 razach dodzwonić.
Halo słychać mnie?
Pozdrowienie cioci, wujka, super program panowie, czegoś takiego brakowało.
Jakoś, że jest to hejtpark to chciałbym heh zhejtować
Itd...
  • Odpowiedz
@adekad: Myślałem, że po prostu ludzie byli tak zajęci dzwonieniem, że nie pomyśleli w ogóle o zadaniu pytania i wymyślali na szybko byle jakie. Potem się okazało, że to po prostu dzbany, które chcą hehe się dodzwonić do studia i pogadać z matim i dragonem
  • Odpowiedz
@ElLama Bo jest tego za dużo, dzień w dzień to samo do tego najlepiej na 5 różnych kanałach, znacznie lepiej ogląda się program Kotleszki czy np kanał Ćwąkały, średnio raz na tydzień ale za to są konkretne informacje.
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz: no ale to jest logiczne dla każdego, kto ma większe pojęcie o sporcie i działa w branży. przecież ta ekipka robi taką drogę objazdową po wszystkim, że niby kiedy mają to wszystko oglądać? jadą na czyimś reasearchu, oczytaniu paru stron maksymalnie przed programem i głupim #!$%@?. to jest żaden poziom, ale niestety w Polsce ktoś komuś wmówił, że komentatorzy wiedzą wszystko i mają robić wszystko. Patrz jak to jest
  • Odpowiedz