Wpis z mikrobloga

Mirabelki, znacie jakiś podkład lub krem BB/CC, który będzie naprawdę lekki i nawilżający? Nie chcę niczego matującego, ciężkiego tylko coś, co wyrówna koloryt skóry, a jednocześnie będzie wyglądał naturalnie na twarzy (o ile to możliwe). Ostatnio używałam BB kremu z Bourjois, ale nie sprawdza mi się, bo warzy mi się choćbym nie wiem co użyła oraz odcienie są jak nie za różowe to za ciemne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kosmetyki #makijaz #mirabelkopomusz
  • 16
  • Odpowiedz
@Luuna: Bell Hypoalergenic https://kontigo.com.pl/podklad-do-twarzy-nawilzajaco-matujacy-aqua-jelly-light-sandbeige-02-bell-hypoallergenic-7185.html?fee=5&fep=7185&gclid=CjwKCAjwztL2BRATEiwAvnALcmRe8sfKmKCM1b6QNRSYCN7z7IbpSoEbsoKsJQKVtVurR57TZFVQthoCG1oQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Mam tłustą skórę i po przyprószeniu pudrem sypkim i lekkiej poprawce w ciągu dnia wygląda dobrze. Nie jest ciężki, fajnie wyrównuje i nie robi maski.
Z tej samej serii używałem też kremu BB i białego pudru sypkiego, oba polecam.
  • Odpowiedz
@krave: Używałam kiedyś właśnie kremu BB i CC z Bell Hypoalergenic :D Bardzo je lubiłam, CC nawet bardziej, ale chyba je wycofali :c
  • Odpowiedz
@Luuna: Podpinam się. Kupiłam cc z bourjuis i jest do dupy. Póki co z takich nawilżających lekkich to najbardziej ceniłam zawsze rimmel wake me up szczególnie ta nowa wersja i fajne tez były te z Golden rose.
  • Odpowiedz
@Luuna: Z droższych bym chyba poleciła bb ze Skin 79 ale ten w tubie a nie ze zwierzaczkiem. Dla mnie krycie ma malutkie ale inni wskazują że dla nich jest wysokie. Ewentualnie korektor Born this way z too faced zamiast podkładu ale tylko w miejscach które tego krycia wymagają.

Z tanich nawilżający ale bardzo żółty jest podkład Janda. Osobiście mieszam go z innymi.

A chyba najczęściej z takich lekkich używam Eveline
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Luuna: Missha, przynajmniej u mnie się świetnie sprawdza. Nie powoduje efektu maski, tylko trzeba lekko przypudrować, no chyba, że ktoś lubi taki błyszczący efekt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daddyissues_: dziękuję i wszystkim wam za odpowiedzi ʕʔ W sumie to mogłam dopisać do wpisu, że cena nie gra roli. Po prostu chcę kupić coś sprawdzonego. Niedługo wypłata, więc na pewno którąś opcję przetestuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@darjahn: Nie słyszałam o tym podkładzie w sumie ^^'' Ale skoro to jest lekka i nawilżająca formuła to by mi to odpowiadało. A jeszcze jak ma żółte tony to idealnie :D Oj będę miała co wybierać do testowania widzę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Luuna: your skin bit better z its cosmetics (ale drogi dosyc), a z Rossmanowych to polecam moje ostatnie odkrycie Fit me! Z Maybelline i CC z Bourjois (ale wlasnie tego drugiego kolorystyka jest bardziej na opalona skore)
  • Odpowiedz