Wpis z mikrobloga

@vdr Polska (no ok może nie stworzyła od podstaw bo naszego biednego j#banego narodu na to nie stać XD) wyprodukowała kilka rodzimych konstrukcji opartych na podwoziach i rozwiązaniach z zachodu (przed wojną)

Te czołgi istniały no ale Gaijin nadal uważa p0lske za #zalesie z ciemnotą umysłową która nie potrafi nawet złączyć dwóch patyków sznurkiem konopnym bo przewyższa to nasze możliwości intelektualne ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Granat556 Nie wiem jak tam to wygląda, ale co by to była za frajda, gdyby tymi realnymi polskimi maszynami były przyszywańcy głównie z radzieckiej strony. WG się nie pięści i stawia na odświeżanie gałęzi, co wychodzi raz lepiej raz gorzej, gdyby nie te przeklęte kołowce ehh
  • Odpowiedz
@PiccoloColo Tylko szkoda, że np jeżeli chodzi o 7TP to w WoT lepiej jest zamontować tą wysoką wieże aka dziwną puszkę bo ma więcej HP :(

Oryginalna, piękna wieża z 7TP po prostu się nie opłaca :(
  • Odpowiedz
@vdr: Jeśli równocześnie zadbają o nowe mapy, odświeżenie kalekich pojazdów(na razie pracują nad kilkoma zal.pl) to byłoby miodnie. Czekam jeszcze na dokładniejsze info odnoście włoskich HT. Przez możliwy mocny nerf Progetto 65 trochę odechciewa się grindu nowych maszyn, zobaczymy.
WG niemal równocześnie wrzucił filmik odniesione polskich medow. Zaczynam od v poziomu.
  • Odpowiedz
@vdr: jest różnica w tym, czy dodajemy prawdziwe projekty maszyn, a wyssane z palca śmieszne czołgi. Jakimś cudem pozostałe drzewka mogą nie zawierać śmieci w postaci całej tej linii MT, i całej topki polskiego drzewka. Ja rozumiem, że można chcieć pograć polskimi czołgami, tylko że drzewko polskie w WoT polskich czołgów nie zawiera. Są to jakieś fantazje na ich temat. Historyczną konfigurację i parametry mają tylko 2 czołgi. 7TP, który w
  • Odpowiedz
@Rozkoszniaczek: Tylko że wtedy mniej osób by robiło polskie drzewko, właśnie jednym z powodów dla którego nie robię linii chińskiej jest to że w drzewku sowieckim jest właściwie to samo xD. Po co miałbym marnować czas na czołgi w polskim drzewku które by były klonami drzewka sowieckiego. Robić 3 linie po to by na top tierach mieć właściwie to samo do wyboru
  • Odpowiedz
@KarmelkowyZubr: wizualnie byłyby bardzo podobne do radzieckich, jeśli chodzi o parametry mogłyby się mocno różnić. Wiesz, mnie drażni to że nawet jeśli jest materiał na czołgi do drzewka i ten materiał jest w pełni historyczny, to WG i tak robi z tym co chce, a w praktyce to te wariacje na ich temat nie mają nic wspólnego z prawdziwymi pojazdami.

Boli mnie to, że kiedy w innych drzewkach pojedyncze czołgi bywają
  • Odpowiedz