Wpis z mikrobloga

Mirki afera jest. Moja mama dostała SMS że została do niej wyslana paczka. Dzień później SMSa że paczka przyjdzie dzisiaj. Paczka przyszła była opłacona a dane na liście przewozowym się zgadzały. Paczka nadana pocztą.
Sęk w tym że nikt z mojej rodziny tego nie zamawiał
Mama nie, ja nie, brat też nie ojciec nawet nie wie że jest coś innego niż OtoMoto
Ktoś nam zrobił żart że za darmo nam wysłał dmuchaną pufę? Czy to jakaś groźba od złodziei?
#afera #kiciochpyta
  • 7
@vanzs: nie zgrywaj takiego bystrego. Numeru telefonu nie ma na liście przewozowym. Znaleźliśmy go w necie dzięki nazwie firmy ale nikt nie odbiera. A teraz wracaj jeść vibovit bo ci coś z twojego dużego IQ ucieknie
@Wayer: no to zostawiasz paczkę albo oddajesz do punktu kuriera, czy to tak trudno jest pomyśleć? Chciałeś zabłysnąć z vibovitem, ale się tylko osmieszasz
@vanzs: a to ciężko zasugerować rozwiązanie tylko trzeba wyjechać z prowadzeniem za rączkę? Zapytałem z ciekawości bo bałem się że ktoś wykradł dane osobowe, przecieków jest od #!$%@?. Pierwszy byłeś agresywny w rozmowie to odpowiedziałem tym samym.