Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem Stanowski zachował się wczoraj jak buc (teksty typu: "Przestań #!$%@?ć" lub " I będziemy je z uśmiechem na ustach na tym formacie tracić dalej, o ile będę miał na to ochotę."), rozumiem, że to jego biznes ale zachował się jak prezes typowego Januszexu. Trochę mu siadło od tego, że dorwał się w kręgi dojnej zmiany. Poza tym zdaje sobie sprawę jaki jest Kowal i mógł inaczej to rozwiązać bo sam często moralizuje w swoich felietonach. Widać, że przejmuje się teraz swoim nowym dzieckiem, kanałem sportowym, ale ta formuła znudziła mnie po 3 tyg. oglądania ich programów. Nie dość, że cała ekipa nie ma dystansu do siebie to w sumie mało merytoryki w ich programach jest. Tak więc #teamligaminus xD
#weszlo #kanalsportowy
  • 7
@Mfalme_Kitunguu: Dla mnie obrzydliwe jest zwłaszcza to, jakimi słowami zwrócił się Stanowski do Kowala. #!$%@?ąc od wszystkich przywar Kowala; tego, że Stanowski wyciągnął do niego rękę itd. itp., Kowal to jest jednak mistrz olimpijski, co za tym idzie zasłużona postać dla polskiego sportu. Więc takie słownictwo wobec człowieka, który zapisał się bądź co bądź w historii jest dla mnie świadectwem całkowitego braku poszanowania dla autorytetów. Jakikolwiek by Kowal nie był.
@Mfalme_Kitunguu: @ElLama: Mnie najbardziej śmieszy to januszowe stękanie, że dokłada do interesu XD Jak nie potrafi zarobić na najlepszym produkcie swojej firmy to jest nieudacznikiem i tyle. Ten tekst, że to Stanowisko z Kanału Sportowego płaci chłopakom z ligi minus to kolejna manipulacja przygłupiego PiSiora, który nie jest w stanie pojąć, że bez rozpoznawalności zbudowanej na m.in na programach rozrwykowych, nikt by nie obejrzał tego śmiesznego stanowiska.
@Vigonath: Ledwie 30 tysięcy jest w stanie zebrać w tak krótkim formacie. I tak jak mówisz, głąb sobie nie zdaje sprawy, że jeśli wyświetlenia będą lecieć na łeb na szyję, to przestanie ten format przynosić zyski, a widz i sponsorzy, to właśnie te 60-70 tysięcy ludzi, oglądających dwugodzinny program o lidze.
e bez rozpoznawalności zbudowanej na m.in na programach rozrwykowych, nikt by nie obejrzał tego śmiesznego stanowiska.


@Vigonath: przecież Stanowski pisał, że ten program daje rozpoznawalność XD