Wpis z mikrobloga

@billy0o: najlepsze jest wyobrażenie, że wszystko za gotówkę mają xd Że niby kredyty złe, gdy większość zachodniej Europy, USA itd. żyje w kredytach po uszy, a my przy nich wypadamy jak ludki w ogóle bez kredytu. Z tego, co pamiętam to prym wiedzie Dania w wysokości kredytów do dochodu na głowę obywateli.
@LadniePieknie: gdzie mieszkales? jak spedzales wolny czas? jak dlugo dojezdzales do pracy i czym? Ile odlozyles miesiecznie? Ile godzin w pracy spedzales srednio? Dla kazdego godne zycie to co innego :)
@billy0o mieszkałem b komfortowo (z różowa za dwie minimalne, wtedy było to ok 1100/1200 a 750 było oplat) Nie dojeżdżalsm, miałem 10-15 min spacerkiem. To jeden z głównych powodów dla których zostal m tam dłużej niż chwilę (prawie pół roku, różowa 3mies dłużej, w sensie wcześniej, zaczela )
Odkładalbym niewiele gdyby nie lewizna.
W pracy spędziłem 8/10h (rzadko górna granica)
Od Londynu było 70/80km
@BajerOp ok 60m2+ ogród, nam wystarczyło. To była dobudowka do kamienicy przypominająca nieco trochę przerosnieta kawalerkę, mała przejściowa kuchnia ok 2x5m, mała łazienka ok 3x3 i b duży salon, jakieś 5x8 z wyjściem na ogród. Wartości podaje na oko, nikt tego nie mierzył. Dla pary miejsca w bród