Wpis z mikrobloga

@Pimenista: xD HAHAHAH pamiętam, jak w szpitalu babka miała w słoiku po przecierze pomidorowym gówno do badania. Najlepsze jak trzymała to w rękach na widoku, jak stała w kolejce do analityki.

Jej mina jak jej pielęgniarka powiedziała, że będzie musiała to przełożyć do specjalnego kubeczka i że nie potrzebują tego aż tyle.
  • Odpowiedz
@Pimenista:
przy okazji, do wielu badań, wymagane jest dostarczenie kału w pojemniku z podłożem transportowym, więc lepiej dopytać przed przyniesieniem balastu - czy przynieść kał w pojemniku sterylnym z apteki czy w pojemniku z podłożem transportowym. Badanie źle dostarczonego kału, da nieprawidłowy wynik, więc jest to bardzo ważne. W standardowych pojemnikach, kał do wielu badań nadaje się do testów jedynie w ciągu 2 godzin od pobrania.
j.....0 - @Pimenista: 
przy okazji, do wielu badań, wymagane jest dostarczenie kału ...

źródło: comment_1591001698MZMzvC7AitSIadd4NmAVQC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pimenista: smiej się ale sama kiedyś byłam świadkiem jak baba przyniosła do badania cale gowno w takiej fiolce xD i to wypływało i było zawinięte w reklamówkę przezroczysta foliowa. I baba jej mówi w recepcji od razu, że to ZNOWU nie będzie zaakceptowane. I wzięła to od niej. I w sumie nie wiem co z tym zrobiła xD podejrzewam że #!$%@?, a jej policzyła to badanie normalnie xDdd
  • Odpowiedz
@Pimenista: kiedyś czekałem na badania do laboratorium to koleś w reklamówce od biedry takiego wielkiego kloca przyniósł i mówi ze miał przynieść kilka dni wcześniej ale wysrac się nie mógł xDDDD
  • Odpowiedz