Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka mam problem z tzw. flying monkeys pewnej osoby.
Czuję się osaczona, bezradna, bezsilna, bo tak właściwie co ja mogę zrobić? Nie dotrę do wszystkich tych ludzi, nie znam ich nawet. Nie do końca jestem w ogóle pewna co ta osoba o mnie wygaduje. Wiem tylko, z przypadkiem usłyszanych rozmów, ze niektórzy podchodzą do tego z dystansem, że się domyślają, ze ta osoba gruuubo przesadza, no ale co z tego skoro zaraz obok pojawiają się ci co już bezpowrotnie przeszli na ciemną stronę Mocy? No #!$%@? nic, bo ci ludzie mnie nie wspierają, nie pomagają, po prostu są neutralni, za co w sumie i tak szacun, no ale ja już odchodzę od zmysłów. Czuję, że robi się ze mnie paranoik. Mam ataki paniki wywołane m y ś l a m i. Żebyście to zrozumieli napiszę jeszcze raz: czuję się osaczona.
Co ja mogę zrobić?
Jeszcze problem jest taki, że niektórzy (z tych latających małpek) łamią prawo poprzez udostępnianie mojego wizerunku, ażeby się pośmiać / nie wiem #!$%@? pochwalić, że mnie spotkali czy co? XDDD nawet jakbym zgłosiła kogoś to problem nie zniknie bo jest cała rzesza małpek, ta osoba też za to nie poniesie odpowiedzialności, bo tego nie robi.
Napiszcie jakieś rady, czy was też to spotkało proszę, nie chcę popełniać magika, a wydaje się to jakimś wyjściem z tego gówna

#psychologia #psychiatria #socjologia #magik #ostracyzm #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed372a91487ee2d07aa79fa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1