Wpis z mikrobloga

@Holiday: Bliźniaczkami jednojajowymi? Bo jak nie, to mogą być różnych ras, w sumie to mieszańcami z przewagą genów danej rasy. Pewnie ciężko byłoby znaleźć linię z czystą genetyką danej rasy bez domieszek. Najprędzej chyba wśród czarnych, azjatów lub jakichś odciętych od świata wiosek.
  • Odpowiedz
no właśnie dzielą a nie nagłaśniają - dodatkowo tworzą sztuczne konflikty i rasizm pozytywny czyli dyskryminują innych. Lewica to patusy intelektualnie i zwyrodnialcy


@ArpeggiaVibration: Nagłaśniają, nie dzielą. To nie są sztuczne konflikty tylko istniejące, z którymi walczą. Dyskryminacja pozytywna jest wg mnie słabym pomysłem. Ale czemu wrzucasz wszystkich do jednego worka?
Intelektualnymi patusami i zwyrodnialcami są tacy jak ty.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk:
@szybki_zuk oczywiście że tak i to nie od wczoraj. Na tym polega rewolucja. Wszystko zrownac z ziemią i zgnoic człowieczeństwo i cywilizacje.

A to że ty osobiście tak nie chcesz nikogo z nich nie obchodzi.

Trzeba gnoic białych katolików mężczyzn i inne grupy i wmawiać przeciwnym że są pokrzywdzeni i są rewolucyjnym ludem który musi walczyć i niszczyc
  • Odpowiedz
osiągnęliście poziom szurostwa przewyższający plaskoziemców, antyszczepionkowców i anty5g razem wziętych. XD Oni też powołują się na źródła naukowe, ale bijecie ich na łeb.


@Jegwan: typie, ale to Ty jesteś w tej chwili po stronie pseudonauki tak jak anty5g i podobni xD
  • Odpowiedz
@Holiday: Jeżeli rasa to konstrukt społeczny to dlaczego zwrot "black pride" jest często i gęsto używany do wyrażania dumy z własnej rasy a za użycie "white pride" można dostać kosę albo iść do więzienia?
  • Odpowiedz
jakiej "rasy" są?

Żadnej bo ludzkie rasy to konstrukt społeczny.


@Holiday: czyli sam przyznałeś że rasy istnieją.
Różne konstrukty społeczne istnieją i pełnią jakieś funkcje.

Ja bym chciał tylko zauważyć, że udawanie, że nie ma różnic między ludźmi jest również szkodliwe, często właśnie dla tych innych ras.
  • Odpowiedz