Wpis z mikrobloga

@OjciecMarek E tam, oni wcale nie powielają świadomie kłamstwa. Nie potrafią poruszać się w badaniach naukowych¯_(ツ)

Nie mają wiedzy, tylko mają poglądy. Słowo "rasa" jest tak mocno wbite w światopogląd, że nie potrafią wychwycić niuansów. Przecież murzyn jest czarny, a chińczyk żółty, to co mi będzie ten lewak #!$%@?. Nie przegadasz ¯_(ツ)
  • Odpowiedz
@Kjedne: Serio chcesz się kłócić że biali i czarni to ta sama rasa ? XD jesteś niewidomy i piszesz na klawiaturze Braille ? Poza tym uważasz że liczba artykułów o czymś świadczy czy ich jakość ? #!$%@? w ogóle sam fakt istnienia tego niedorzecznego sporu świadczy
a) o waszej zerowej inteligencji lub
b) o jakimś całkowitym ideologicznym zidioceniu
co szczerze mówiąc mnie przeraża. Sprawdzają się słowa pewnego agenta KGB mówiącego że
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: ty chyba nie rozumiesz że różnice o których mówisz nie są wystarczające zeby mówić o różnych rasach i nie chcesz się tego dowiedzieć bo lubisz swoją ignorancję.

Coz
  • Odpowiedz
@Gnieciuch:

za tym uważasz że liczba artykułów o czymś świadczy czy ich jakość

Zarzuć jakimś artykułem naukowym dobrej jakości który twierdzi, że biali i czarni to są różne rasy.
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: tak prawde mowiac to ja nie mam zdania bo w sumie gwno mnie to obchodzi ale lubię się dowiadywać nowych rzeczy a póki co to strona @Holiday przedstawia dowody a ty jedyne co przedstawiasz to bełkot o kiepskim portalu VOD
  • Odpowiedz
to ja mam wam udowodnić że czarni nie są tą samą rasą co biali ? XDDD

@Gnieciuch: Dokładnie to masz udowodnić. W oparciu o genotyp. Gdybyś zajrzał do zalinkowanego przeze mnie materiału, który dostałeś podstawiony pod nos, wiedziałbyś, że osoby o różnym kolorze skóry potrafią mieć bardziej zbliżony do siebie genotyp, niż osoby o tym samym kolorze. I że różnice w genotypie człowieka są pomijalne, bez porównania mniejsze, niż wśród gatunków,
  • Odpowiedz