Wpis z mikrobloga

Ostatnio dostrzegłem pewne nieporozumienie w odbiorze #blackpill przez normikow

Często kiedy zaczynamy tłumaczyć to jak bardzo ważny jest wygląd w budowaniu związków często natrafiamy na odpowiedz

Przecież Ameryki nie odkryliscie, wiadomo że każda kobieta zwraca uwagę na wygląd..


BŁĘDNY WNIOSEK. W blackpillu nie chodzi o to ze kobiety zwracają uwagę na wygląd. Chodzi o to że wygląd jest Najważniejszą rzeczą która tłumi wszystkie inne.

Dowód? Na tinderze przedstawiono eksperyment w którym męski model miał w opisie historie w której molestował dziecko. Najwyraźniej cecha charakteru jaka jest pedofilia nie przeszkadzała kobietom które za wszelka cenę chciały się z nim umówić. A wy co? Dalej marne pare par tygodniowo? Może spróbujcie popracować nad waszym charakterem? XDD
#przegryw #stulejacontent #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski
l.....k - Ostatnio dostrzegłem pewne nieporozumienie w odbiorze #blackpill przez norm...

źródło: comment_1590912156TxMWnJjOzSp7u9VB71d3KY.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@lagorek: taka prawda

zaraz się zlecą różowe pierniczące głupoty że hey mężczyźni też wybierają najpiękniejsze kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gadanie z nimi ma tyle samo sensu co gadanie z płaskoziemcami.
  • Odpowiedz
@Kotniepies noże są do krojenia, nie wiem co Ty tam robisz z nimi ale nie widzę większego związku. Was pezegrywów to gdzieś szkołą z tego #!$%@? o jakichś urojeniach, pillach, p0lkach, chadletach czy innych przemcelach?
  • Odpowiedz
@lagorek Jest też miejscem, gdzie młodzi ludzie przeprowadzają mnóstwo dziwnych "eksperymentów społecznych" pod urojone tezy, próbując jednocześnie siebie ukazać jako nadczłowieka. Nadczłowieka niezdolnego do relacji międzyludzkich i życia w społeczeństwie XD
  • Odpowiedz
@wam116: Tinder jest narzędziem a jak je wykorzystasz to zależy od ciebie. A blackpill walczy z hipokryzją i robieniem z kobiet świętych aniołków :p Gdzie prawda jest zgoła inna :p
  • Odpowiedz
@Kotniepies Kobiety zue, faceci to jedyna autentyczna płeć xD ach to generalizowanie xD

@lagorek Ja tam się niczego nie boję, mi się żyje dobrze. Dzięki temu nie muszę się udzielać w jakichś kółkach wzajemnej adoracji i lizać się po jajkach z innymi spierdonami
  • Odpowiedz
@wam116: A jednak widzę ze nie zyje ci się dobrze jeżeli atakujesz bezpodstawnie jakąś grupę jakbyśmy ciebie skrzywdzili. Może jednak ta prawda cie boli i nie chcesz o niej słyszeć? Polecam jednak się zastanowić
  • Odpowiedz
@wam116: no niestety nie :p hipokryzja kobiet to jedno, spermiarstwo mężczyzn to drugie :p
Do tego ilość świrów nagabujących kobiety na tinder, badoo, fb i iq na spotkania za hajs jest ogromna :p

Kobiety też nie mają łatwo :p

No ale aby to dostrzegać nie można mieć klapek na oczach :p
  • Odpowiedz