Wpis z mikrobloga

@asterix61 zaczynałem od czwórki i ciężko było mi dołączyć potem do fabojów trójki. Lepiej mi się gra w IV i do tego uwielbiam jej genialną ścieżkę dźwiękową, którą często odpalam sobie w aucie.
  • Odpowiedz
@Defined: czworka jest tez dobra, tylko inna. Tam bardziej liczy sie juz taktyka niz to czy ktos trafil w tawernie na crag hacka czy tazara. Ma fajne kampanie. Jedyne co gryzie w oczy to grafika ktora jest zbyt jaskrawa ale ta gra ma ponad 15lat wiec nie mozna oczekiwac od niej wiele
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka Właśnie przez losowość liczy się to kto jest lepszy w ta grę wbrew pozorom. Bez losowości masz zawsze optymalną ścieżkę, odpowiadasz tylko na działania wroga (też tylko w jakiś ustalony najlepszy sposób). Może się okazać np. że danym zamkiem nie masz szans wygrać, jest taktyka która pokonuje ten zamek w 100% przypadków. A w 3 jak masz losowe zasoby zaklęcia bohaterów artefakty i stwory na mapie to liczy się to kto
  • Odpowiedz
@NieOgarniamWykopuBomNormik: jak wygrac mecz w homm3 - 1 traf na tazara/crag hacka/shaktiego/mephlae/gunnara/jeddita/gundule w tawernie 2 wbij im na maksa magie ziemi 3znajdz ksiege ziemi na pustyni 4mass slow 5implozja 6 imlozja (heheszki, ale obejrzalem pare streamow fantoma i tak glownie wygrywali gry)
  • Odpowiedz
@mannoroth: To chyba chłopów w Heroes 2 nie widziałeś. Jan nie wiem, ilu trzeba było ich nazbierać żeby cokolwiek zrobili. Zanim dojdą, to garstka łuczników wybije cały legion.
Chyba też dlatego rycerze w Heroes 2 byli najsłabszą nacją, ich najlepsza jednostka też była kiepska.
  • Odpowiedz
@NieOgarniamWykopuBomNormik: czy na kazdej mapie to nie wiem ale jest bardzo duza szansa ze bedzie (czy to w utopii smokow czy broniona przez jakies jednostki). nie ze sie poddaja ale np jak jeden dostanie tazara a drugi crag hacka to juz zalezy od skilla i rng. ale jak ktos ma na maina ignatusa czy neele a drugi ma crag hacka to jest gg.
  • Odpowiedz
To chyba chłopów w Heroes 2 nie widziałeś. Jan nie wiem, ilu trzeba było ich nazbierać żeby cokolwiek zrobili. Zanim dojdą, to garstka łuczników wybije cały legion.


@lewoprawo: ależ widzialem i doskonale pamiętam. Taki sam szrot, ale dystans pomiędzy jednostkami w H2 i H3 był mniejszy. 1hp chłopów a 35 kawalerii w H2 a 100 w H3 to dwie różne ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz