Wpis z mikrobloga

  • 3
@Konradov tych którzy nie pracują i którym wmawia że programy socjalne są kołem zamachowym gospodarki. Oczywiście nie mówię że każdy kto pobiera socjal i nie pracuje taki jest.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@devones: do bandytów należy strzelać. Nie ma tutaj jakiegokolwiek politycznego i społecznego usprawiedliwienia - to są zwykli bandyci, konwencjonalne środki nie działają. Czas na ostateczne rozwiązania.
  • Odpowiedz
Chciałem zauważyć że tvpis aktualnie próbuje na takie tory nastawić patusów przeciw przedsiębiorcom.

Policja aktualnie patusów głaszcze po plecach, a przedsiębiorców gazuje za transparenty.


@qbaadq: chciałem zauważyć że nawet do takiego tematu wpieprzasz polską politykę choć nie ma ona z tym nic wspólnego/.
  • Odpowiedz
Na reddicie piszą, że facet nie jest wcale żadnym przedsiębiorcą, tylko rzucił się na kogoś z maczetą (lub z mieczem). Żeby było jasne - nie pochwalam tego, co się dzieje w USA teraz. Uważam, że wojsko powinno wkroczyć juz dawno, ale nie lubię też manipulacji informacyjnej.
  • Odpowiedz
Ciekawe czemu już nie na skutecznej obrony uczciwych ludzi, tak jak to miało miejsce w Los Angeles w 1992. Czy ludzie już nie mają broni, czy prawo inne, czy mentalność, brak zżytej społeczności albo jeszcze coś innego.


@kumitsu_rycerz_smierci: zmienione społeczeństwo z szczątkowymi więziami osobistymi, coś na kształt stado anonimowe.
  • Odpowiedz