Wpis z mikrobloga

@DIO_: że nie doszedłeś do swojej prawdy, tylko uznałeś, że wszystko #!$%@? i to było usprawiedliwienie na bezmyślne klikanie w kąkuter, żeby tylko wypełnić czas, a zrobiłeś za mało w kierunku żebyś czuł, że żyjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wypełnić zbyt dużo wolnego czasu


@arealhumanbean: w zasadzie to uzależniłem się od komputera zanim zacząłem mieć dużo wolnego czasu. Więc nie.
Poza tym czemu mam się starać? By #!$%@?-bozia była zadowolona? Czemu nikt nie chce uszanować, że mi do szczęścia wystarczy, by mieć święty spokój od obowiązków, sen, zimna herbata i tyle? Mam na siłę robić rzeczy których nie lubię, by inni coś sobie udowodnili?
  • Odpowiedz
edytowałem trochę

że mi do szczęścia wystarczy, by mieć święty spokój od obowiązków, sen, zimna herbata i tyle? Mam na siłę robić rzeczy których nie lubię, by inni coś sobie udowodnili?


@DIO_: jeśli w 100% to ci sprawia przyjemność i satysfakcję no to nic tylko się cieszyć

po prostu odniosłem inne wrażenie po tonie posta, czyli, że nie do końca jesteś zadowolony z takiego życia ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
po prostu odniosłem inne wrażenie po tonie posta, czyli, że nie do końca jesteś zadowolony z takiego życia


@arealhumanbean: Nie. Jestem niezadowolony przykładowo z tego, że ktoś coś na przykład ode mnie chce, kiedy jest dopiero 13 rano i jeszcze śpię. Wkurza mnie coś takiego. Albo jak szefowa wymaga, bym starał się w sklepie, tylko dlatego, że to moja współwłasność. Nie znoszę po prostu tego, że świat wymaga czegoś. Tym
  • Odpowiedz
@arealhumanbean: Ale ja nie potrzebuję towarzystwa. Dla higieny umysłu wystarczy mi dwa, trzy zdania z klientem. Wszystkich "przyjaciół" jakich miałem, wywaliłem z życia, bo nie robili tak jakbym ja chciał.
  • Odpowiedz
@arealhumanbean: #!$%@? wie. Jestem wariatem, więc nie za bardzo umiem siebie zdiagnozować. Wiem tylko, że ma być tak jak ja chcę. Jeżeli ktoś by mnie o coś zapytał, formułując pytanie, nie tak jak chcę, to już ma #!$%@?.
  • Odpowiedz