Wpis z mikrobloga

Odgrzewanie za każdym razem tematu tajlandii Wam sie nie nudzi?
Widac ze jest juz strasznie zestresowany i nie daje sobie z tym rady. Po co go bardziej dojeżdać?
Zaraz skończy w ogóle występować i w kanale zostanie tylko stanowski bo Pol jest zadko a Smomowskiego nie mozna uznac za wartosc dodana tego kanalu.

Zamiast quality contentu to bedzie jedno wielkie gowno
Dzieki Wam

BTW To moj pierwszy post na tym smiesznym portalu

#kanalsportowy
  • 21
  • Odpowiedz
@Ksiezycogryz: Nic nie poradzisz, tacy są ludzie, zawsze osobę interesuje bardziej problem drugiego człowieka i to sławnego, sami jakby się postawili w takiej sytuacji to też pewnie niezbyt chętnie by do tego wracali, no ale nic..¯\_(ツ)_/¯
Ja to mam kompletnie w dupie jakąś gówno aferę ze zdjęciami, wielu ludziom takie foty wyciekały i żyje się dalej, cenie Borka i będę cenił, wiele emocji mi dał i z tej strony będę go
  • Odpowiedz
@Ksiezycogryz: Nie daje sobie rady z tym ze zdradził czy co ?
Jak nie czuje internetu to może lepiej żeby nie występował,tym bardziej że i tak słabo się prezentuje
Dobrze wygląda na komentatorce w TV ale w innych produkcjach znajdzie się lepszych ludzi.
  • Odpowiedz
@Ksiezycogryz: Ale wiesz czemu to się nie nudzi? Bo gość za pierwszym razem jak dostał zapytanie o Tajlandię to przykozaczył z tekstem o odważniku i odwadze. Gdyby podszedł do tej całej sytuacji z dystansem i powiedział tak #!$%@? pokazałem kopyto, zajebiscie było, super się bawiłem to pewnie wszystko by poszło w niepamięć w ciągu dwóch tygodni. Na dodatek Borek to taki klasowy kozak, z każdego żartować ale jak żartują z niego
  • Odpowiedz
@Ksiezycogryz: bo koles robi z siebie alfe i omege, poucza innych o mentalu, daje rady zyciowe, jaki on to nie jest mocny psychicznie a jedno pytanie z czatu i koles jest obesrany, nie wie co odpowiedziec, zaraz sie unosi, potem ooswiadcza ze Hejt parku juz nie bedzie prowadzil bo jakies umowy z kims tam. Dopoki mu mental nie dojedzie tenn temat bedzie walkowany do oporu. A wystarczylo powiedziec - Tak to
  • Odpowiedz
@Dementia_Praecox: lol, jaką nauczke, koleś do czegoś doszedł, praktycznie po 20 latach pracy gdzie miał jak pączek w maśle był w stanie podjąć ryzyko. Wypoki po prostu ze zwykłej zazdrości wypisują pierdoły bo to zwykli internetowi napinacze, mnie to już mało śmieszy i w sumie Borek mógłby się tym nie przejmować.
  • Odpowiedz
@Xarath: kek, to nie efekt zazdrosci tylko piętnowanie buractwa. Jak Borek się #!$%@?ł z Najmana to było „hehehe beka beka Marcinku na cały program masz te filmy”
Jak na tt dziennikarz grubo ponad 30 letni miał inne zdanie od Borka to mu As z Dębicy #!$%@? „chłopcze ja w tym pracuje 20 lat co Ty tam wiesz”. I szereg takich zachowań Borka jak Seba spod remizy na dożynkach. Chociażby dzisiejsza sytuacja
  • Odpowiedz