Wpis z mikrobloga

@Larsberg: "Good morning Vietnam, witajcie drogie robaczki", "a co wy tam dzisiaj pijeta?", "tylko Perlenbacher", "tradycyjnie zaczynamy od omsi", "dzień dobry babko", "manfred ty ubecka świnio", "babka, ty nie kasuj, chyba że za synową", "gdzie mnie z tym rożkiem, #!$%@?, #!$%@? tapicerę", "może być stream za tydzień".
  • Odpowiedz
@Larsberg: "gdzie się #!$%@? ciśniesz?", "ja kalibruję/naprawiam żyroskopy", "tiry na tory!", "stop cham! spisać mi tego gnoja!", "pomachamy hibixowi", "wujek przyjechał", "zaś się zaraz #!$%@?!!", "ile bandy wsiadło", "a wszczególności witam: kd nojn null ainc, fargo, silny, roland, palkowska...", "no to teraz tradycyjnie karaoke", "no ja czekam na diune", "wy myślicie, że ja tu będę #!$%@?ł za byle gówno?!", "jaka imersja jest w tej grze, jak ten przegub skrzypi-coś pięknego", "to
  • Odpowiedz
@Larsberg: zabrakło jeszcze klasycznego "#!$%@? jeszcze hydraulika nie puściła", "otworzą się te drzwi? Nie #!$%@?", "ile to ma przebiegu? 150tyś? Chyba jaja was swędzą! Chyba 15milionów!", "W tych mercedesach to szybko wstaje hydraulika, o patrzcie! A nie jeszcze #!$%@? trzyma"
  • Odpowiedz